Zůstaňte fit, buďte v pohybu, stárněte zdravě

S TRÉNINKEM MOBILITY A REHABILITAČNÍM CVIČENÍM

Jak postupujeme životem, je fyzická pohyblivost zásadní pro nás všechny. Abychom se nepotýkali s omezeními, musíme své tělo udržovat v pohybu a naši mysl zdravou.

Řada KOMPAN Stay fit je koncipována k propagaci aktivního a zdravého stárnutí a k možnosti provádění rehabilitace po zranění ve veřejných prostorách.

S TRÉNINKEM MOBILITY A REHABILITAČNÍM CVIČENÍM

TestingAbilities.png

TESTOVÁNÍ SCHOPNOSTÍ

Toto stanoviště je zaměřeno na sedání a vstání a na zvednutí se a chůzi. Madlo uprostřed a kulatá rukojeť v bodě otáčení v případě potřeby zajišťují maximální bezpečí a podporu.

PreventFalling.png

PREVENCE PÁDU

Povrchová výzva je konstruována za účelem prevence pádu seniorů tím, že jim poskytne bezpečnou příležitost vyzkoušet si chůzi na površích a překážkách, se kterými se setkáváme v každodenním životě.

GoodBalance.png

DOBRÁ ROVNOVÁHA A SILNÉ KLOUBY

Čtyři překážky na stanovišti rovnováhy mají různé úrovně obtížnosti. Umístění těchto čtyř stanovišť do kruhu vybízí k sociální interakci.

Zůstaňte fit, buďte v pohybu, stárněte zdravě

ZŮSTAŇ FIT

Portfolio KOMPAN Stay fit nabízí řadu tréninkových stanovišť, přičemž každé z nich zajišťuje trénink základních dovedností. Každé stanoviště je inspirováno aktivitami a překážkami, se kterými se setkáváte v každodenním životě. Zlepšování základních životních dovedností je důležité během všech etap života, díky čemuž je řada KOMPAN Stay fit vhodná pro všechny skupiny uživatelů.

 

BEZPEČNÉ NASTOUPENÍ DO AUTOBUSU

Reaktivní balanční deska podporuje reakci na nestabilní povrchy a rovnováhu. V každodenním životě by to mohlo simulovat nastupování do autobusu nebo chůzi po kluzkém povrchu.

 

NAHORU A DOLŮ PO SCHODECH

Schody mohou být pro seniory obtížné. Trénink bezpečného chození po schodech je tak maximálně důležitý. Řešení schodů je k dispozici v různých úrovních obtížnosti. Liší se sklon i míra podpory prostřednictvím rukojetí.

Konstruováno pro venkovní prostředí

Systém KOMPAN Stay fit je založen na pečlivě otestované základní platformě KOMPAN. 

  • Sloupy jsou pozinkované a opatřené práškovým lakem. 
  • Rukojeti jsou žárově pozinkované s 2mm stěnou, díky čemuž jsou mimořádně silné a odolné vůči vandalismu a korozi. 
  • Systém má certifikaci TÜV.
Zůstaňte fit, buďte v pohybu, stárněte zdravě

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.