Navrhování jedinečných hřišť, která odpovídají vašemu příběhu a vaší krajině

Poslechněte si všechny možnosti hřiště na míru, které přináší jedinečný zážitek z hraní, který možná ani nevíte, že jste hledali!

Designové Studio KOMPAN vyvíjí zcela jedinečná hřiště založená na vašich inspirativních vizích - zapadající do vašeho příběhu a vaší scény a zároveň činí hřiště skutečným cílovým bodem.

V tomto webináři se podělíme o tuny inspirace unikátních herních struktur navržených a vybudovaných ve spolupráci s architekty, krajinářskými architekty a zákazníky po celém světě. 

 

Prezentující:

Sophie Lambert

Sophie Lambert

Vedoucí designér, KOMPAN Designové Studio

Sophie má zkušenosti ve stavebnictví a specializuje se na vývoj produktů. Sophie je jednou z kreativních myslí hravého designu KOMPAN GIANTS. Jejím cílem je vytvářet hravé návrhy pro tematická hřiště a hřiště vyrobená na zakázku. Děti milují její kreativní a nápadité návrhy.

Morten Laugesen

Morten Laugesen

Front office a manažer kvality produktů

Morten vystudoval jako výrobní inženýr a má několik let zkušeností v oblasti produktového managementu i vývoje produktů. Dnes Morten řídí varianty, které KOMPAN vytváří každý den s ohledem na všechny velké a náročné požadavky přicházející z trhu.

Naší každodenní činností je překvapovat a vzrušovat naše zákazníky našimi produkty upravenými podle jejich potřeb.

 

 

Róbert Machálek

Róbert Machálek

Hlavní designér

Robert vystudoval jako průmyslový designér a v roce 2015 se připojil k týmu Kompan v České republice. Několik let se podílel na údržbě a rozvoji prodejní CAD knihovny v rámci týmu Inovace produktu. Jako jeden z prvních nastoupil do Design Studia - Robinia v Brně, od té doby jej pomáhá formovat a vést. Je úžasné vidět, jak dřevěné hrací sochy rostou na základě našeho Designu. Poskytuje vysokou kvalitu Kompan a spoustu radosti dětem na celém světě.

Neexistuje žádný nadcházející webinář. Vyžádejte si nahranou verzi:


Doba trvání:
45
Jazyk:
English