6 tipů pro plánování inkluzivních hřišť ve městech

Všechny děti mají právo hrát si bez ohledu na jejich věk, schopnosti a zázemí. A všechny rodiny by měly mít přístup k nabídkám volnočasových aktivit ve svém okolí. Statistiky nám ukazují, že tomu tak zdaleka není. Jak tedy mohou městská hřiště uspokojit různé potřeby uživatelů, včetně potřeb dětí a dospělých se zdravotním postižením? A mohou parková hřiště zajistit potřeby všech a stále být vzrušující bez nepřiměřených nákladů? Připojte se k tomuto webináři a dozvíte se více o plánování parku pro aktivní a zábavná hřiště pro všechny, která jsou skutečně inkluzivní.

Prezentující:

Jeanette Fich Jespersen

Jeanette Fich Jespersen

Vedoucí Herního Institutu KOMPAN

Jako vedoucí Herního Institutu KOMPAN má Jeanette více než 20 let zkušeností s výzkumem, vývojem a obhajováním hry na hřišti. Jeanette působí ve vědeckých a organizačních radách několika mezinárodních konferencí o plánování měst vhodných pro děti. Jeanette je autorkou a spoluautorkou řady bílých knih a článků na téma inkluzivního a univerzálního designu her a vývoje dětí.  

Suzanne Quinn, PhD

Suzanne Quinn, PhD

Manažerka Herního Institutu KOMPAN, Amerika

Jako manažerka Herního Institutu KOMPAN, Amerika, se Suzanne zabývá výzkumem souvisejícím s aktivní hrou a fitness pro děti a rodiny. Suzanne je spoluautorkou mnoha bílých knih a článků na témata dětí a her, jako je Climbing Clever and Innovative Products: the key to more play.  

Neexistuje žádný nadcházející webinář. Vyžádejte si nahranou verzi:


Doba trvání:
45
Jazyk:
English