HOTELY, KEMPY, ZOO, ZÁBAVNÍ PARKY, RESTAURACE

Leisure-section.jpg

 

Přáním našich zákazníků je přilákat návštěvníky a poskytnout jim zábavu. Ohromující hřiště se spoustou herní hodnoty může být důležitou součástí pro splnění tohoto přání. Řešení tvoříme na míru tak, aby měla vysoký WOW faktor a zaujala děti i dospělé. Navíc zajišťujeme vysoký faktor retence se spoustou herní hodnoty, což je skvělý způsob, jak zaručit, aby se zákazníci bavili a vraceli se znovu a znovu.

Rádi bychom se s vámi podělili o to, jak můžete navrhnout hřiště pro hotely, kempy, zoologické zahrady, safari parky, zábavní parky, zámecké parky, rekreační parky, restaurace atd.

Níže je uvedeno několik příkladů zákazníků, kterým se splnila jejich přání se společností KOMPAN.

Poslechněte si, co říkají naši zákazníci:

Zábavní park Futuroscope

Ve Futuroscope musí být každá zóna atraktivní! Když je zóna atraktivní, návštěvníci zůstávají déle a tráví více času v restauracích a obchodech. Proto bylo v každé zóně umístěno hřiště. Všechna hřiště byla tematizována a navržena v úzké spolupráci mezi KOMPAN a uměleckým oddělením Futuroscope tak, aby odpovídala tématům každé konkrétní zóny v parku.

Hotel Shangri-La

Tato pirátská loď, která se nachází v areálu luxusního hotelu Shangri-La v Singapuru a je obklopena bujnou zelení, je magnetem pro cestující děti a rodiny. V tomto hotelu mohou rodiče relaxovat a užívat si pobyt v Shangri-La, zatímco si jejich děti hrají v bezpečném hlídaném prostoru.

Kemp Assens

V Assens je od první sezóny obrovskou atrakcí zbrusu nové hřiště tohoto kempu. Díky novému hřišti s vesmírnou tématikou je kemp plný smějících se dětí po celou sezónu! V pěti kempech CampOne po celém Dánsku jsou hřiště KOMPAN jednou z jejich klíčových charakteristik a každé z nich má své vlastní téma. Více zde.

Safari Park Givskud

Kdykoliv zoologické zahrady provádí průzkumy spokojenosti návštěvníků, hřiště jsou vždy zvýrazněna. Návštěvníci stráví v zoo běžně kolem šesti hodin a jen asi třetinu času připadá na zvířata. Zbytek je vynaložen na rekreační zařízení, jako jsou dětská hřiště.

Plážová restaurace Sansibar

Slavná plážová restaurace Sansibar na německém ostrově Sylt je oblíbená pro svou exkluzivitu a kvalitu jídla a prostředí. Ale je tu ještě jedna atrakce, která je obzvláště vzrušující pro rodiny - obrovské přírodní hřiště. Zatímco rodiče si užívají krásné místo se sklenkou vína, ti nejmenší zažívají neuvěřitelná herní dobrodružství.

Městká zoo

Nové přírodní hřiště v ZOO Zoofari je tak oblíbené, že se prodloužila otevírací doba a výrazně se zvýšil kioskový prodej i prodej ročních vstupenek. Zde na velkém hřišti mohou rodiče relaxovat u šálku kávy a přitom mít své spokojené děti stále na očích.

Kemp Kinsarvik

Kemp Kinsarvik poblíž Bergenu v Norsku je oblíbenou prázdninovou destinací. Vzhledem k tomu, že 70 % hostů tvoří rodiny, bylo důležité, aby se majitelé postarali o děti. Postavili tedy hřiště s řadou různých druhů her a děti nejsou na pochybách – prázdniny v kempu jsou plné zábavy a vzrušujících herních prvků.

Zámecký park Egeskov

Hrabě na zámku Egeskov již řadu let investuje do venkovního herního vybavení a staveb, aby byl areál zámku příjemný a atraktivní pro rodiny s dětmi. Tak byl vytvořen Play Forest. Velký zelený park s bohatým vybavením od KOMPAN. Park nabízí zábavu a výzvy pro děti všech věkových kategorií, a dokonce i rodiče se mohou zadýchat při výstupu na vrchol nejvyšší sítě Corocord Spacenet v Dánsku.