Novinky o street workout a kalistenice

Inspirováno odborníky - NAVRŽENO PRO FITNESS PŘÍZNIVCE 

Street workout a kalistenika jsou stále populárnější.Tato disciplína se dostává  do popředí zájmu zejména u mladých  a vytváří tak potřebu vybavení pro street workout a kalisteniku ve školách, parcích a třeba i na rohu ulice. Nová řešení 

KOMPAN pro street workout a kalisteniku nabízejí řadu cvičení na jedné konstrukci, díky čemuž mají malé nároky na prostor a hodí se do míst, kde je optimalizace prostoru klíčová.  

 

New features for the users

FSW_GripBar.png

OPTIMALIZOVANÉ UCHYCENÍ 

Pro nejlepší možné uchycení rukou jsou rozměry hrazd optimalizovány na 32 mm. Síla tyče je zajištěna kónickým designem a plně ocelovou tyčí.

FSW_WidePullUpBar.png

EXTRA ŠIROKÉ HRAZDY

138 cm široké hrazdy jsou navrženy tak, aby poskytly dostatečný prostor dynamickým cvičením  a podporovaly cvičení jako typewriter pull­up (při tomto cviku se tělo pohybuje ze strany na stranu, jako když píšete na psacím stroji).

New Solutions

1. ZÁKLADNÍ STANOVIŠTĚ 

TĚLESNÉ HMOTNOSTI 10 různých workout stanovišť v jednom. Tento balík kombinací nabízí vynikající street workout a kalistenická cvičení včetně všech základních prvků pro uživatele, kteří pustí uzdu své kreativitě. 

2. KOMPAKTNÍ BALÍK KOMBINACÍ 

Sedm workout stanovišť v jednom, pouze na 41 m². Včetně šikmé lavice, bradel, úchopů na kliky, šikmého dotlaku, žebřin, lidské vlajky a stanoviště na přítahy. 

3. TEXTILNÍ STĚNA

Základní street workout a kalistenická cvičení. Stěna je určena pro přípravu a pomoc při tomto působivém, zemské přitažlivosti odolávajícím cviku.

4. BRADLA NA TŘETÍ

Přidáním třetího bradla mohou dva lidé tváří v tvář vykonávat stejný cvik. Bradla jsou extra vysoká, aby se na nich daly dělat kliky na bradlech s nataženýma nohama a další explozivní cviky.

NewStreetWorkoutSolutions.png

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section