Cross Training


Účinná a flexibilní fitness aktivita pro všechny skupiny uživatelů

Základní cvičení křížového tréninku jsou stejná bez ohledu na věk a kondici uživatele. Zaměřují se na nastavitelný odpor, který odpovídá potřebám a schopnostem jakéhokoli uživatele s možností měnit zatížení a intenzitu, zatímco cvičení zůstávají stejná. Tento systém je založen na všeobecném přesvědčení, že specifické potřeby sportovců a seniorů se liší podle míry, nikoli druhu cvičení. 

Produktová řada Cross Systems KOMPAN získala v roce 2017 ocenění Good Design v Austrálii a evropské ocenění Product Design.

Všechny produkty


Systémy pro funkční trénink jsou v současnosti nejpopulárnější volbou v lokalitách pro venkovní fitness. Jde zejména o důsledek obliby aktivit jako cross trénink, bootcamp trénink, prostná a Street Workout, které jsou všechny podporovány výrobky v této kategorii. Veškeré vybavení je navrženo s odstupňovatelnou zátěží, takže každý může cvičit podle své individuální úrovně kondice. Intenzitu lze určit tak, že upravíte polohu těla a zvýšíte nebo snížíte zátěž, nebo si můžete dokonce zvolit lehké/střední/těžké závaží. Vysoce funkční vybavení kombinované s prostorem ideálním pro skupinové lekce a sociální interakci je jedním z klíčů, jak motivovat více lidí k aktivnímu životu.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section