Multifunkční hřiště


Míčové sporty po dlouhá léta fascinují lidi. Hraní jen tak pro zábavu, kdykoli chcete, je nesmírně populární, ale klade důraz na dostupnost zařízení. Musí být k dispozici vždy a nacházet se prakticky v blízkosti potenciálních uživatelů. Proto jsou ideální řešení Multisport. Jsou relativně malá a vysoce flexibilní, protože nabízí společnou platformu pro mnoho sportů, a vytváří tak prostor pro všechny druhy uživatelů - děti, dospívající i dospělé.

Multifunkční hřiště od společnosti KOMPAN jsou navržena tak, aby vytvořila vyhrazený prostor pro populární sporty, jako je fotbal, basketbal, hokej, volejbal, tenis, badminton a házená, ale nejde jen o fyzické cvičení. Všechny podporované aktivity jsou týmové sporty a tedy velmi sociální. Ať už je umístěno ve veřejném parku, centru města, místní škole nebo sportovním klubu, ve skutečnosti kdekoli, automaticky přitahuje lidi, aby byli aktivní společně.

Vyberte si řešení Multisport COSMOS pro výrazný design nebo si vytvořte svůj jedinečný design pomocí našeho flexibilního systému MUGA.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.