Poskytuje dětem silný vzdělávací obsah

Spolešnost KOMPAN poprvé zabudovala fascinující témata pohádek do venkovních herních návrhů a zkombinovala fyzické výzvy přiměřené věku uživatelů s plným digitálním balíčkem pohádek a virtuálních her podporujících učení, výukové hry a zábavu.

Výsledkem je nová produktová řada čekající na patentování, která stanoví zcela nové standardy toho, co může dětské hřiště nabídnout.123474958-RT-NEW-BOOK.jpg

 

Pohádky

Spojuje děti a dospělé prostřednictvím společného referenčního rámce - usnadňuje interakci dětí s dospělými.

Silná přitažlivost pro děti. Určeno pro „dětský svět“ (ve výšce očí).

Pohádky podněcují hraní rolí a představivost (podněcují hry a interakce dětí).

Obrovská přitažlivost pro vyprávění příběhů - Podnítí aktivní používání jazyka (pomáhá v pokračování hry).

Přidávají vzdělávací obsah ke hře.

Více než jen pro zábavu

Když jsou hřiště navržena tak, aby skutečně podporovala vývoj dětí, mohou výrazně zlepšit zdraví dětí, učení a sociální interakci.

Ve skutečnosti vidíme hru jako nic menšího, než základ pro lepší život.

Fyzické

Emocionální

Poznávací

Kreativní

Icons-04.png

Themed Play Structure

The colourful themed playground structures have two fairy tales in one product, offering age-appropriate physical challenges for both the younger (1-4) and older (2-8) children. The structures facilitate free, guided and instructed play.

fairy_tales.png

The Fairy Tales

The Little Mermaid, The Ugly Ducking and The Tinderbox are loved by children and adults all over the world. Fairy tales are designed for the child's world and spark role-play and imagination.
They contain universal truths and provide moral insights.

 

 

digital_content.png

Digital Content

By using Apps, downloaded for free to your tablet or smartphone, a link between the physical and virtual world is created.
The Apps offer you, on the spot, the popular fairy tales of Hans Christian Andersen, to read, or have read out loud in 16 different languages.

Digitální obsah

Zájem dětí o technologii jsme využili, abychom je povzbudili, aby se znovu zamilovali do venkovní hry. Hry jsou zábavné a okouzlující a pomáhají dětem podnítit jejich fantazii na dětském hřišti.

  • Přineste si svůj smartphone nebo tablet na hřiště.
  • Pomocí smartphonu naskenujte QR kód na konstrukci hřiště.
  • Budete přesměrováni do svého App Store ke stažení aplikace KOMPAN.
  • Pomocí „Play Gate“ můžete sledovat, jak postavy ožívají na vašem zařízení.

Virtuální svět Play Gate

Dospělí a děti mohou pomocí smartphonu nebo tabletu naskenovat pohádkovou knihu umístěnou na zařízení a sledovat, jak se před očima rozplétá celý tajný vesmír. Podněcující představivost dětí a otevírající dveře pro tematické hry.

Portál Play Gate

SMART PLAYGROUND spojuje děti a dospělé prostřednictvím lásky k pohádkám a technologii. Díky rozšířené realitě mohou děti v úžasu sledovat, jak se jejich oblíbená pohádková postava „magicky“ objevuje na hřišti. Dospělí mohou děti povzbuzovat k interakci s postavou a k podpoře hraní rolí na hřišti. 

 

  


H.C Andersen - 2 fairytales in 1 product:

A foundation for edutainment promoting early childhood learning and child/adult interaction. Choose your preferred Fairytales and activities to build a peerless H.C Andersen playground and create a unique play to learn solution for children aged 1-8 years.

The KOMPAN Hans Christian Andersen structure has the fairytale Little Mermaid on one side and the Ugly Duckling on the other. The two themes are inviting places for children to play that offer a variety of activities. 

Hodnota hry

Fyzické

Emocionální

Poznávací

Kreativní

Produkty používané na tomto hřišti

Smart Playground

Fyn, Odense , Dánsko