Robinia Play, Act & Learn

Nová série Robinia Play, Act & Learn je nejnovější inovace společnosti KOMPAN v oblasti hracích zařízení pro batolata. Tyto prvky Robinia podporují kreativní a symbolickou hru se základem v potřebách rozvoje batolat.  

Play & Learn

Hrací chaloupka

Hrací chaloupka je vybavena aktivitami podporujícími symbolickou, společenskou a smyslovou hru. Tato velká struktura je velmi inkluzivní, což umožňuje mnoha dětem si hrát dohromady ze všech stran a bez konfliktů. 

Malý hrací pult, zrcadlo a hodiny podporují symbolickou hru a sociální interakci. Tyto položky umožňují dětem zkoumat situace v reálném životě a procvičovat své jazykové dovednosti. Malé bubny a hudební panely umožňují dětem prozkoumat zvuky a rytmy.  

Tabule

Děti mohou cvičit jemné motorické dovednosti tím, že kreslí nebo mohou třeba procvičovat psaní svého prvního písmene nebo slova na tabuli, jak je vidět níže. Dvoustranná struktura povzbuzuje děti k tomu, aby si hrály vedle sebe a vzájemně komunikovaly a učily se od sebe.

Pečovatelé mohou používat tabuli jako učební pomůcku a komunikovat s dětmi při hře. Pečovatelé mohou tvořit vzorce pozitivního chování a sledovat a řídit hru.

Act & Learn

Jeviště

Hraní na jevišti a schopnost tvořit si svůj vlastní vymyšlený příběh jsou skutečnými stimulátory dětských kognitivních, kreativních a sociálních dovedností. Právě na jevišti mohou děti trénovat schopnost vyčlenit se ze skupiny a pochopit sami sebe ve vztahu k příběhu a skupině.

Symbolická hra je způsob, jakým se děti učí pochopit sociální pravidla a okolní dění. Když si batolata hrají na příběhy, spojují svůj hlas se světem kolem sebe, se kterým se tak seznamují. Symbolické hry také pomáhají rozvíjet sociálně emocionální, jazykové a komunikační dovednosti.

Robinia2pictureswithwhitespace.jpg

Související novinky

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section