Spolupráce

Stále více lidí žije ve městech, kde je omezený prostor a málo času na fyzickou aktivitu, města proto musí hledat nové cesty, jak oslovit své občany, aby vedli aktivní život jako prostředek boje proti negativním dopadům sedavého životního stylu. 

Aktivní město investuje a projektuje urbanistické prostory určené ke společenské interakci a pohybu formou hry a cvičení lidí všech věkových kategorií a schopností. 

Navázali jsme partnerskou spolupráci s Gehl Institute a Gehl Architects na rozvoji koncepce s názvem Aktivní města. Gehl Institute již podporuje velká města na celém světě při vytváření a realizaci projektu „města pro lidi“. Koncepci Aktivní města včetně návrhu atraktivní sociální infrastruktury hodláme společně s architekty firmy Gehl představit politikům, zákazníkům i specialistům v oblasti získávání finančních zdrojů. 

Jsme rozhodnuti spolupracovat s designéry a developery ve městech, abychom našli realizovatelná a udržitelná řešení, která budou lidi inspirovat k tělesnému pohybu, při němž se budou dobře bavit.