Fitness v parku Taman Jurong

Rada inspiruje obyvatele Singaporu ke zdravějšímu a šťastnějšímu životnímu stylu

Rada inspiruje obyvatele Singaporu ke zdravějšímu a šťastnějšímu životnímu stylu

Venkovní fitness plocha v rezidenčním komplexu na Yung Ho Road je iniciativou politické strategie, jejímž cílem je inspirovat lidi v komunitě, aby byli aktivnější. Sportovní rada Singapuru chtěla místo pro pohyb přístupné pro všechny, bez ohledu na věk či zdatnost.

V prostoru o velikosti tenisového kurtu, se může pohodlně pohybovat 20 osob najednou. Singapur je 3. nejhustěji osídlená země na světě, takže maximalizovat prostor je nezbytné, zejména při instalaci rozmanitého fitness systému. Venkovní fitness vybavení nabízí mnoho různých cvičení a nekonečné možnosti.

Vhodné pro všechny

Vhodné pro všechny

Park Taman Jurong je vybaven třemi velkými konstrukcemi Cross System společnosti KOMPAN, trenažérem pro zavěšování, magnetickým závažím a hrazdami. Mezi strukturami můžete najít 3-úrovňové stupátka, posilovací lavici a trenažér pro kardio trénink.

Cross Systémy společnosti KOMPAN nabízejí více než 20 cviků na každé konstrukci a všechny jsou přizpůsobitelné různým úrovním zdatnosti. Skvělý uživatelský zážitek je poskytnut díky obrovským vysvětlujícím značkám a speciálně vyvinutou aplikací, která pomáhá uživatelům vytvořit si individuální trénink založený na individuálních potřebách.

Fyzické

Emocionální

Kompan-fitness-singapore-5.jpg

Kompan-fitness-singapore-4.jpg

You can do circuit training, interval training, and boot camps, and the best thing is you can get many people involved at the same time.

Můžete dělat kruhový trénink, intervalový trénink, boot kempy, a nejlepší je, že můžete zapojit mnoho lidí najednou.

Maverick Saravanamuthu

Osobní trenér