Ideální venkovní řešení - inspirující k pohybu a ke hře

KOMPAN již více než 45 let vyvíjí unikátní inovativní řešení pro venkovní veřejné prostory, a tím pomáhá vytvářet místní komunity, které zajišťují dobře fungující společnosti. Díky výzkumu, zkušenostem a úzké spolupráci se zákazníky a uživateli jsme vyvinuli portfolio, které nám umožňuje vytvářet řešení na míru dle přání a požadavků našeho partnera. V důsledku toho umožňujeme lidem všech věkových kategorií na celém světě každodenní možnost hry a pohybu.

Všechna naše řešení nabízejí působivý design, vysokou herní hodnotu, nekompromisní bezpečnost, unikátní inovace a neobyčejnou konstrukci. My ve společnosti KOMPAN chápeme, že hřiště, která podporují všechny dovednosti, jsou zásadní pro dobré fungování komunity.

Naše návrhy vyžadují jen minimální úroveň údržby díky použití nejkvalitnějších dostupných materiálů zaručujících vysokou odolnost. Tím se významně zvyšuje životnost instalací a poskytuje vysoká úroveň odolnosti proti potenciálnímu vandalismu. Jako Váš profesionální partner Vás provedeme procesem od A do Z a zajistíme, abyste dostali dostatečnou podporu prostřednictvím:

  • Konzultací
  • Technického a vizuálního designu
  • Instalace
  • Údržby a následné péče

Přístup a porozumění důležitosti fyzické activity a klíčové důležitosti hry nám v Kompan dovolují vytvářet veřejné prostory, které splňují dlouhodobé požadavky komunity na podporu zdraví a tělesného rozvoje.