O společnosti KOMPAN

Naším cílem je nabízet lidem bez ohledu na věk a schopnosti jedinečné projekty a řešení určená ke hře a sportovnímu a kondičními vyžití, a tím spoluvytvářet a formovat šťastnější a zdravější komunity. Žijeme-li aktivní život, jsme spokojenější a podáváme lepší výkon. Při hře a fyzickém pohybu se bavíme a rozvíjíme nejen jako jednotlivci, ale učíme se i spolupracovat v kolektivu. ZCož je základní stavební kámen pro šťastnější a zdravější komunity na celém světě. 

Vytváříme partnerství, abychom umožnili aktivnější život.

Stále více lidí žije ve městech, kde je omezený prostor a málo času na fyzickou aktivitu. Zde proto stojí problém, který nabývá na intenzitě. Naším cílem je motivovat lidi všech věkových kategorií, aby byli aktivní, bavili se, věnovali se hrám a vlastnímu rozvoji. Spolupracujeme proto s designéry a developery ve městech na zábavných a inteligentních řešeních. 

Navázali jsme partnerskou spolupráci s Gehl Institute a Gehl Architects na rozvoji koncepce s názvem Aktivní města. Gehl Institute podporuje velká města na celém světě při vytváření a realizaci projektu „města pro lidi“. Koncepci Aktivní města včetně návrhu atraktivní sociální infrastruktury hodláme společně s architekty firmy Gehl představit politikům, zákazníkům i specialistům v oblasti získávání finančních zdrojů. Ti mají v rukou nástroje, jak iniciovat změnu ve prospěch svých občanů.

Dopad, který má váhu

Na dětských a sportovních hřištích KOMPAN si každoročně hraje nebo cvičí 150 milionů lidí. Batolata, školáci, teenageři i dospělí. Hrají si, vnímají svými smysly, objevují a společně se věnují fyzické aktivitě. Věnují se zábavě, která je hlavním impulzem k aktivnímu fyzickému pohybu. Při hře se, zároveň učí a rozvíjejí.

Víme, co motivuje lidi a přispívá k jejich rozvoji od dětství do dospělosti v různých fázích tělesného a kognitivního vývoje. Jsme přesvědčeni, že disponujeme takovými znalostmi i schopnostmi, abychom přetvořili tyto myšlenky do zábavného a inteligentního řešení.