O nabídce Corocord

Jako vynálezci prostorových sítí Spacenet a průkopníci v oboru lanových herních systémů, Corocord je celosvětově uznávaným předním specialistou na unikátní lanové konstrukce s vysokou herní hodnotou více než 45 let.

Náš příběh se začal odvíjet v 70. letech minulého století v Berlíně, kdy berlínský architekt Conrad Roland přišel s první prostorovou herní sítí Corocord. Byl to skutečný vynález, založený na patentované lanové konstrukci přístupné ze všech čtyř stran, která nabídla vynikající herní užitnost v podobě trojrozměrného prostoru pro mnoho dětí najednou. Tvůrčí tým firmy Corocord v průběhu let objevil a vyprojektoval inovativní řešení pro hry různých věkových skupin a uživatelů, a to od prvotního nápadu, přes kompletní koncepci, až po dokonalou a řemeslně pečlivou realizaci.

Dnešní řešení firmy Corocord jsou výraznými architektonickými sochařskými objekty a neodolatelnými atrakcemi na hřištích po celém světě. Transparentní, vzdušný vzhled herních sítí s esteticky přívětivým designem je vhodný pro jakékoli prostředí. Často bývají označovány za skutečné dominanty, někdy dokonce za skvělé počiny moderního umění. Síťové konstrukce dokážou pojmout mnoho dětí najednou, a nabízejí přitom nekonečné možnosti interakcí a herních činností, jako je šplhání, houpání, klouzání, seskoky, výskoky i balancování na laně. Projektanti firmy Corocord po celou dobu věnují zvláštní pozornost ergonomice a bezpečnosti, takže rodiče se mohou spolehnout na to, že šplhání po sítích Corocord je vynikajícím způsobem rozvoje fyzických dovedností, který se odehrává v bezpečném herním prostředí.

 

Pro sítě se navíc používají speciálně konstruovaná lana vytvrzovaná postupem vyvinutým firmou Corocord: 

Polyesterové „pouzdro" se indukčně natavuje na každý pramen zvlášť tak, aby tvrdší polyesterový povlak nadále chránil každý pramen i po prvotním oděru povrchových vláken. Tvrzená lana Corocord nabízejí výjimečnou výdrž a příjemný úchop a používají se výhradně na lanové sítě vyráběné firmou Corocord. 

Ať už si budete přát Věž medúz do slunečného parku, divoké Tornádo v síti na dětské dobrodružné hřiště nebo sladký Lapač snů někam na zelenou louku, my, vynálezci konceptu prostorové sítě z firmy Corocord, vám k tomu navrhneme jedinečné herní nápady pro projekty po celém světě. Abyste mohli vše posoudit sami, zařadili jsme pro vaše posouzení ty nejkrásnější a nejhravější výrobky a řešení.

Nejdelší zkušenosti 

Součástí herních konstrukcí Corocord jsou čtyři desítky let poznatků a zkušeností. Jsme přímo posedlí designem a kvalitou, což nás nutí zabývat se i drobnými detaily, aby od nás zákazníci dostávali nejlepší produkty a řešení.Aktivně shromažd'ujeme zpětnou vazbu od odborníků v oborech péče o děti a školství, krajinných architektů a nadšenců, kteří pracují pro komunity, a získáváme tím podpůrný zdroj pro inovace našich výrobků. Vytrvale se angažujeme při vytváření zdravějších a šťastnějších komunit!

 

horizontal2.jpg

NA ŠPIČCE INOVACÍ

Po desítky let, od našeho unikátního vynálezu prostorové sítě Spacenet, vyvíjíme další, naprosto nová a inovativní řešení pro svět her: Visuté stezky Skywalk, kroutící se dráhy, báječné kopule, nebo parkur a náš koncept Hbitost jsou jen některé příklady naší schopnosti inovovat a nabízet nové způsoby hry. Zákazníkům a dětem po celém světě poskytujeme originální design, kvalitu a výhody pravých výrobků Corocord.

horizontal3.jpg

NEJVĚTŠÍ PŘÍNOS PRO VÝVOJ DĚTÍ

Nejvyšším cílem je zdravý vývoj dětí. Naší misí je dodávat vynikající herní vybavení, které je zdrojem podnětů pro mysl, tělo i duši dětí. Aby děti mohly růst a rozvíjet se, musí jim být dopřáván prostor pro fantazii a předkládány výzvy. Šplhání po konstrukcích Corocord poskytuje jedinečný trojrozměrný herní zážitek a nekonečnou zásobárnu možností, jak hravým způsobem zkoušet s kamarády zdolávat hranice.

inclusive.jpg

MAXIMÁLNĚ INKLUZIVNÍ

Zapojení všech uživatelů znamená nastavovat měřítka pro každého. Díky průhledné konstrukci zařízení Corocord spolu lidé bez ohledu na věk a schopnosti mohou komunikovat a navzájem vizuálně reagovat — ať už směrem vzhůru nebo do dálky. Každý detail, počínaje úchopovým průměrem lan a přístupovými body konče, je navržen univerzálně tak, aby byl ergonomicky vstřícný vůči co nejširšímu okruhu uživatelů. Nosíme v srdci filozofii společnosti KOMPAN: Na inkluzivním hřišti si mohou hrát všichni spolu nebo každý s něčím. 

horizontalstandard.jpg

ŠPIČKOVÉ STANDARDY

Certifikace podle standardu ISO 9001 je potvrzením nejvyšší úrovně kvality. Trvale dodržujeme vnitřní bezpečnostní postupy podle norem EN1176 (Evropa), AS (Austrálie), ASTM a CSA (Severní Amerika) pod dohledem uznávaných bezpečnostních institucí TÜV a IPEMA. V zájmu optimální bezpečnosti mají všechny standardní výrobky Corocord na této stránce certifikaci TÜV. Nejdůležitější díly výrobků jsou vždy zhotoveny z vysoce spolehlivé oceli. Rozsáhlé konstrukce z lanových sítí jsou vybaveny bezpečnostními prvky, které poskytují zdvojnásobené či ztrojnásobené bezpečnostní jištění. 

horizontal4.jpg

CELOŽIVOTNÍ SERVIS!

Mnohé z produktů od jiných dodavatelů přicházejí a odcházejí, avšak lanové konstrukce Corocord zůstávají. Někteří lidé dokonce tvrdí, že naše konstrukce jsou lepší, ím jsou starší. Díky špičkové kvalitě a odolnosti si můžeme dovolit poskytovat nejlepší záruční lhůty na trhu, stejně jako celoživotní servis a podporu kdykoli podle potřeby. Na nás se můžete spolehnout! 

Naše kompletní nabídka produktů COROCORD