Je na čase zvýšit vaši tepovou frekvenci!

Společnost KOMPAN představuje nový inovativní venkovní Fitness Bike navržený tak, aby povzbudil aktivní životní styl v lidech, kteří jsou nováčci ve cvičení, a vyzýval i ty nejnáročnější nadšence fitness.

Možnosti cvičení by měly být dostupné všude a motivovat lidi, kdykoli je v našem rušném neaktivním každodenním životě volná chvíle. Nový Fitness Bike společnosti KOMPAN je vyroben tak, aby se hodil kamkoliv venku, inspiroval lidi k tomu, aby začali a poskytoval motivující cvičení, díky němuž se lidé budou vracet.

Neexistují žádné další výmluvy - začnětě, spalte kalorie, bavte se a buďte zdraví.

Venkovní stacionární kolo

Cyklistika je jedním z nejpopulárnějších kardiovaskulárních cvičení. Je jednoduchá, vysoce účinná a zároveň bezpečná. Cvičení na kole nabízí male zatížení kloubů a stacionární kolo také podporuje rovnováhu uživatele.

Fitness bike společnosti KOMPAN kombinuje odolný design s prvky známými z profesionálních indoorových cyklotrenažérů. Díky tomu je vhodný jak v neregulovaných veřejných prostorech, tak na vyhrazených venkovních sportovních plochách.

Uživatelé si mohou nastavit výšku sedla a zátěž při jízdě tak, aby odpovídaly jejich držení těla a kondici. A poprvé na venkovním fitness biku je možné mít přehled o svém výkonu, kadenci a kaloriích, což uživatelům umožňuje zlepšit výkon a dosáhnout svých osobních cílů.

Lekce jízdy na stacionárním kole venku je teď reálnou možností - jste připraveni se přidat?

Designové prvky

BikeFrames.png

Rám kola ve dvou provedeních

Vyberte buď City Bike s pohodlným vzpřímeným stylem jízdy a provedením se sníženým přístupem, nebo si vyberte Sport Bike, který podporuje styl ježdění s náklonem.

PatentPendingTechnology.png

Patentovaná technologie v očekávání

Díky inovativní funkci automatického pohonu, přizpůsobuje kolo odpor inteligentně v závislosti na rychlosti šlapání - snadné pro začátečníky a těžké pro zkušené.

MultiHandleBar.png

Víceúčelová řídítka

Navržena pro více pozic úchopu pro přizpůsobení různých stylů jízdy. K dispozici je prostor pro volitelnou obrazovku, dva držáky lahví, držák na telefon a tablet.

OptionalScreen.png

Volitelná obrazovka

7" LCD barevná dotyková obrazovka z odolného ochranného skla proti vandalismu, poskytuje okamžitou zpětnou vazbu o rychlosti, vzdálenosti, kadenci, výkonu a spálených kaloriích.

Připojené cyklistické cvičení

Motivace je klíčem k úspěšnému dosažení cílů cvičení. Cvičení by mělo být zábavné, a proto je fitness bike společnosti KOMPAN nejen o otáčení kola. Volitelná obrazovka podněcuje zážitek tím, že poskytuje uživatelům výstup o jejich výkonu, ale i kola bez obrazovky mají tuto možnost.

Aplikace KOMPAN Cardio nabízí stejné funkce jako obrazovka a mnohem víc. S aplikací se mohou uživatelé připojit přes Bluetooth, získat přístup k instruktážním a motivačním videím, ukládat svou činnost a sdílet s externími platformami, jako jsou například Strava, Apple Health a Google Fit. Navíc se připojí k aplikacím jako Vescape a Zwift, kde uživatelé mohou gamifikovat cyklistický zážitek, jezdit po virtuálních cestách a soutěžit s cyklisty po celém světě.

Díky připojenému cyklistickému zážitku se uživatelé mohou každý týden vrátit pro něco nového.

Aplikace KOMPAN Cardio je k dispozici v App Store a Google Play od 1. dubna.

Proč je aerobní cvičení důležité

Vyšší úroveň kondice je spojena s větší pravděpodobností dlouhého a zdravého života s vysokou funkční kapacitou - nejen fyzicky, ale i duševně.

V případě onemocnění je aerobní cvičení jednou z nejúčinnějších věcí, které lze udělat pro snížení symptomů nebo zvrácení patologie.

Aerobní cvičení lze vykonávat časově efektivním a motivujícím způsobem, když se provádí na cvičebním zařízení, které podporuje adekvátní možnosti intenzity, jako je Fitness Bike společnosti KOMPAN

Na úrovni společnosti jsou investice, které zlepšují populační zdatnost vysoce efektivní z hlediska nákladů.

--> Přečtěte si oficiální zprávu od Fitness Institutu společnosti KOMPAN a dozvíte se více

--> Získejte 5 tipů pro vhodné aerobní cvičení

Kolo je inteligentní, takže pokud jste ve špatné kondici a nejste zvyklí cvičit, můžete ho začít používat, a ono vám poskytne přesně tu zátěž, kterou potřebujete. Pokud přijdete na kolo jako sportovec, přizpůsobí se vašemu profilu a vy můžete dostat špičkový vysoce intenzivní sportovní zážitek.

Morten Zacho

KOMPAN Fitness Institute

Vyrobeno pro venkovní použití

Fitness bike je navržen a vyroben tak, aby vydržel ve venkovním prostředí, které může být nepříznivé kvůli špatným povětrnostním podmínkám a potenciálnímu vandalismu. Vysoce kvalitní materiály jsou vybírány pro všechny detaily, od řídítek po pedálovou kliku, aby zajistily, že kolo zůstane pěkné i po intenzivním používání v neregulovaných veřejných prostorech.

K dispozici jsou dvě různé možnosti instalace, povrchová instalace a instalace se zapuštěním, a proto je možné kolo nainstalovat kdekoli. Neexistují žádné povrchové požadavky na prostor a s vlastním napájením není potřeba ani elektrická energie.

Kolo je certifikováno sdružením TÜV SÜD podle normy EN 16630 a splňuje normu ASTM F3101. Navíc je kolo certifikováno organizací UL podle UL 1647 a CSA C22.2 č. 68.

Podívejte se na video o technické prohlídce kola.

Learn more about the fitness bike
1 Left section
2 Right section

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section