Nové struktury Piráti & Hrady

PŘIPRAVTE SE, KORZÁŘI A BUKANÝŘI!

Pokud je vaše hřiště v nesnázích a škeble se usadili na vašich pružinových houpadlech, už nemusíte hledat dál. Pohleďte na úžasné nové lodě společnosti KOMPAN. Pevné jako skála, vybavené celou řadou dobrodružných aktivit na palubě a v podpalubí, najdete zde všechno, co děti potřebují, aby si užili své vlastní dobrodružství na širém moři. V podpalubí a dobře přístupné mladším návštěvníkům naleznete mnoho aktivit založených na faktorech Stay (“zůstaň”) a Develop (“rozvíjej se”), které zpříjemňují život dětem na lodi nebo je inspirují pro hledání pokladů pod hladinou moře nebo v nákladovém prostoru. Nad palubou se vaši malí lupiči mohou houpat z paluby na rychlé a vzrušující lanové dráze nebo vyšplhat nahoru po lanech, aby si užili dechberoucí sjezd po více než šest metrů dlouhé skluzavce.

Se všemi věcmi, které můžete prozkoumat a vyzkoušet, můžete prožít příběhy v dálavách na všech sedmi mořích! Očekávejte, že vaši malí piráti využijí všechny své vyjednávací dovednosti, aby mohli zůstat déle jen o pár minut. A kdo ví, jestli se dokonce ani suchozemští dospělí nenechají unést přílivem námořních dobrodružství a zábavy. Díky použitým recyklovaným a recyklovatelným materiálům, které jsou odolné a bezúdržbové, očekávejte, že vaše námořní dobrodružství budou bezpečná a spolehlivá - a že lodě budou vypadat dlouhé roky skvěle.

 

OBSAĎTE VĚŽE! NA HRADBY!

Hrad KOMPAN není místem útrap – ať už jste dívka nebo chlapec! Připravte se na akci a dobrodružství vhodné pro královnu a krále! Plné zábavy na úrovních, plné příběhů, zákoutí a úkrytů! Prozkoumejte žaláře, vězeňské cely a jeskyně v podzemí nebo se zhoupněte z hradeb, abyste ochránili svůj hrad před drakem. Vyšplhejte na obří pavučinu v jeskyni pod masivní hradní věží nebo se přihlaste na hlídku, aby jste strážili hradby a dávali pozor, jestli se neblíží Robin Hood se svou družinou lotrů. Ve sklepech najdete spoustu aktivit postavených na koncepci Stay (zůstaň) a Develop (rozvíjej se) - přepracované a nakonfigurované tak, aby podporovaly všechny druhy her na hrdiny a zábavy. 

Z hradeb se můžete přesunout přes příkop pomocí skluzavky nebo zábavné visuté dráhy. Stejně důležitá je i celá soustava sítí a šplhacích aktivit připravených pro zdolání hradních zdí, pokud byste chtěli proniknout nepozorovaně do hradu, abyste se setkali s čarodějem a ukradli mu vzorec na výrobu zlata! Od nejmenšího vstupní brány až po největší hradní věž hrady KOMPAN se hodí na kterékoliv hřiště a poskytují nespočetné množství hodin her plných pohádek a dobrodružství - a přitom všem si můžete být jistí, že použité recyklované a recyklovatelné materiály zachovají váš hrad KOMPAN bezpečný, spolehlivý a stále nový po dlouhé roky.

Související novinky

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section