Nové ELEMENTS™ - plné her

Nové ELEMENTS ™ jsou především o tom, jak rozpohybovat děti a rozvíjet životně důležité dovednosti prostřednictvím fyzické hry. Responsivní hry a herní zážitky s „motýlky v břiše“ jsou největšími motivátory fyzické hry. Nové prvky ELEMENTS ™ jsou plné herních aktivit, které dají dětem právě tohle!

Nová série ELEMENTS ™ je rozdělena do 3 věkových skupin - každá z nich tvoří herní vesmír, který je naplněn herními aktivitami odpovídajícími věku. TOTS (1-4), GROW (2-6) a GO (6-12).

Nové prvky ELEMENTS ™ TOTS & GROW obsahují responzivní, agilní a průzkumná řešení, která utvářejí bezpečný, aktivní a podpůrný herní vesmír. Činnosti jemně vedou děti, aby si při hraní rozšiřovaly obzor, byly aktivní a osvojovaly si nové dovednosti.

Kromě toho, přimět děti k aktivitě, jsou prvky ELEMENTS ™ GO navrženy tak, aby uvolňovaly dětskou tvořivost a inovativní myšlení prostřednictvím toho, čemu říkáme Play360. Zakřivené panely série umožňují lezení na vnější straně konstrukce a prostor pro klidnější hru uvnitř.

HRA PRO VŠECHNY

Nové prvky ELEMENTS ™ nabízejí hry pro všechny úrovně schopností. Velké množství aktivit na úrovni terénu umožňuje všem uživatelům přístup k herní struktuře a hraní s velkou variací herních aktivit. Rampová řešení umožňují přístup k herní struktuře a hraní si s kamarády dětem na invalidním vozíku. Větší šířka na rampách vytváří prostor pro pečovatele, kteří chtějí dítě doprovodit.

Navrženo k úžasu

Nové prvky ELEMENTS ™ jsou estetickým přínosem pro okolí. Organické tvary, světlé barvy a design s otevřeným koncem posílají vřelé, ale netradiční pozvání ke hraní, které láká děti kilometry daleko.

Kliknutím vyberte věkovou skupinu

Věková skupina 1-4 let

Nové prvky ELEMENTS™ TODDLER stimulují fyzickou aktivitu u našich nejmladších. Responzivní prvky a herní události s pocity "lechtání v bříšku" umožňují dětem prozkoumat svět kolem sebe, být aktivní a rozvíjet nové životní dovednosti.

Dozvědět se víc

Věková skupina 2-6 let

Nové prvky ELEMENTS™ GROW jsou plné hbitých, responzivních a skákavých her. Série GROW je první hybatelem ve skákací hře a nabízí velkou variabilitu skákacích zábavných herních prvků.

Dozvědět se víc

6-12.png

Nové prvky ELEMENTS™ GO jsou dokonalým spouštěčem her a aktivit dětí ve školním věku. Bezpečné ale náročné herní prvky povzbuzují děti ke hraní a fyzické aktivitě po celé hodiny a přimějí je se vrátit.

Dozvědět se víc

Hrajte si podle svého

Nové prkvy ELEMENTS ™ jsou navržen na skutečně flexibilním herním systému, který umožňuje vysoký stupeň přizpůsobení a flexibility.

Inteligentní hrací systém ELEMENTS ™ vám umožňuje přidávat, odstraňovat a měnit herní aktivity, materiály, konstrukční možnosti a barevné motivy tak, aby vyhovovaly vašemu prostředí a nápadům.

Pro více informací se podívejte na video.

 

Otestovaná a schválená herní hodnota

Skutečnými odborníky na hraní jsou děti. Jako to děláme vždy, otestovali jsme v herním institutu KOMPAN nové herní prvky ELEMENTS ™ s dětmi.

Podívejte se na video a dozvíte se více o našem testu s dětmi.

Vzrušení a „motýli v břiše“ jsou největšími motivátory fyzické hry. Nová řada ELEMENTS™ je navržena tak, aby dětem poskytla právě to a přiměla je k aktivitě vzrušujícími responzivními herními zážitky - od nejmladších až po ty nejstarší.

Jeanette Fich Jespersen

Vedoucí herního insititutu KOMPAN

Vyrobené tak, aby vydržely

Nová řada ELEMENTS ™ je navržena s použitím pouze vysoce kvalitních materiálů odolných proti vandalismu a trvalých materiálů, které zajistí, že vaše hřiště bude fungovat dlouho a bude vypadat dobře po celý život.

Všechny sloupky jsou pozinkované a práškově lakované, což je činí vysoce odolnými proti korozi.

Panely a střechy mají maximální UV-stabilizaci, což je činí odolnými proti vyblednutí na slunci.

Plošiny jsou vyrobeny z 18 mm silného vysokotlakého laminátu, který je podpořen hliníkovým rámem, což je činí velmi odolnými proti opotřebení.

Lana jsou vyztužena ocelí a vysoce odolná proti vandalismu a nelze je opotřebovat.

Série nabízí záruku 10 let na náhradní díly.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme více než 45 let zkušeností a pomůžeme Vám v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section