PŘIPRAVIT - POZOR - TEĎ!

Nové ELEMENTS™ GO - zcela nový standard pro zábavnou a náročnou hru

Děti jsou ze své podstaty zvědavé a kreativní - a milují výzvy! Ve skutečnosti musí být vyzíváni bezpečně, aby vyrostli a stali se odolnými dospělými a podnikateli budoucnosti.

Nové ELEMENTS™ GO, které vychází z principů náročné hry, nabízí jedinečný zážitek ze hry, který tvaruje vývoj dítěte prostřednictvím bezpečných výzev.

Hrubá a pádová hra a pocity výšky, rychlosti a bloudění jsou pro dítě jak náročné tak uspokojivé. A naučit se ovládat tělo a mysl, které jsou těmito zkušenostmi ovlivňovány, přispívá k vývoji a je skvělým tvůrcem sebevědomí a odolnosti.

Progresivní herní výzvy

Otevřený design podněcuje dětskou tvořivost, když se snaží přijít na cestu nahoru a kolem, která vyhovuje jejich schopnostem a ochotě k výzvám. Průhledný 360° herní design podporuje děti, aby byly ve svém přístupu ke hře zvědavé a odvážné.

Nové herní prvky ELEMENTS™ GO

Feeling-of-height.png

Pocit výšky

Nová řada ELEMENTS ™ GO obsahuje herní a konstrukční prvky navržené tak, aby dětem poskytly pocit výšky. Transparentní vyvýšené lanové mostky, dlouhé vzdálenosti mezi jednotlivými příčkami a delší spoje mezi platformami jsou klíčovými prvky řady ELEMENTS ™ GO. 

Feeling-of-speed.png

Pocit rychlosti

Napínavý pocit rychlosti je skvělým motivátorem pro fyzickou hru. Nové prvky ELEMENTS ™ GO zavádějí rychlostní herní události, které motivují dítě hrát si déle a přijímat výzvy.

Getting-lost.png

Bloudění

Kde začít? Jak pokračovat? Při hraní na prvcích ELEMENTS ™ GO není nic jisté a dítě musí zvládnout pocit bloudění a využít své představivosti a inovativních dovedností myšlení.    

360-play.png

360° hra

Zakřivené panely v sérii New ELEMENTS ™ GO umožňují to, čemu říkáme 360° hra. Panely vyzývají děti, aby byly odvážné a kreativní a lezly na vnější straně konstrukce. A zároveň panely vytvářejí jedinečný prostor pro klidnější hru uvnitř.

Připraveni ke hře... v každém prostředí

GO-two-solutions.jpg

Barevný motiv pro jakékoliv prostředí

Nové prvky ELEMENTS™ GO se dodávají ve třech příjemných barevných motivech s použitím tlumených a sytých barev. Výrazný design poskytuje nové herní ploše s prvky ELEMENTS ™ GO moderní vzhled pro teenagery, který vysílá netradiční herní signál, který je přitažlivý pro tuto věkovou skupinu.

Vaší novou herní plochu si můžete vybrat v barevné variantě KLASICKÁ, MĚSTSKÁ nebo PŘÍRODNÍ. Každý barevný motiv je pečlivě navržen tak, aby podpořil své okolí – aby byl buď přirozeným doplňkem, nebo přinesl do prostředí něco nového. Vezměme si například PŘÍRODNÍ variantu - toto barevné téma má schopnost posílit přírodní prostředí svými zemitými barvami a organickými tvary nebo pomoci vnést přírodu do městského prostředí. Nebo si můžete vybrat MĚSTSKÉ téma, aby vaše městská herní plocha získala mimořádně moderní vzhled s různými, silně signalizačními barvami. Nebo si vyberte KLASICKÝ vzhled a nechte své herní plochy vylepšit své okolí tím, že budou klasickou designovou ikonou, která osloví převážnou většinu.

Nové prvky ELEMENTS ™ GO dodáváme ve třech příjemných barevných motivech v tlumených a plných barvách. Pro batolata tyto barvy vysílají jasné, veselé a vřelé pozvání ke hrám.

Colours-of-elements-go.jpg

Světu chybí podnikatelé. To je důvod, proč potřebujeme učit naše děti zvládat výzvy, aby z nich vyrostli odolní dospělí a podnikatelé budoucnosti. Nová řada ELEMENTS™ GO je dokonalým shlukem bezpečných výzev. 

Jeanette Fich Jespersen

Vedoucí Herního institutu KOMPAN

NEED ADVICE?

We have more than 45 years of experience, and will support you throughout the project.

1 Left section
2 Right section

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section