Nové a inovativní systémy z akátového dřeva

KOMPAN, světový leader ve výrobě vybavení dětských hřišť zaznamenal v posledních letech rostoucí poptávku po produktech z akátového dřeva. 

V roce 2017 přidala společnost KOMPAN několik nových staveb do své řady Robinia. Jako například ohromující hrady a lodě od KOMPAN Design Studio, nebo hru s pískem&vodou. Inspirujte se zde.  

HRADY

Akátové hrady dodají každému parku královský dotek: hrady jsou prostředím pro hru na prince a princezny – a možná dokonce i nějaké krále a královny. 

Svou velikostí dovolují akátové hrady účast na hře mnoha věkovým skupinám a zvou celou rodinu ke dni plnému královských radovánek.  

Press-release---Castle.jpg

LODĚ

Akátové lodě tvoří neporazitelnou flotilu nápaditých podnětů ke hře. 

Od malé gondoly až po obrovský škuner – všechny byly vytvořené pro podnícení představivosti, na jejichž vlnách doplují malí námořníci kamkoliv.  

Robinia-news---thumbnail.jpg

 SYSTÉMY ROBINIA PRO HRU S PÍSKEM A VODOU 

Děti milují hru s pískem a vodou. Tyto dvě hmatově intenzivní ingredience jsou skvělým materiálem pro mladou kreativní mysl a přispívají k ranému učení. 

Hra s pískem a vodou rozvíjí motorické schopnosti dětí. Učí se interagovat ve skupinách a jejich schopnost koncentrace roste. Ve zkratce, hra s vodou a pískem je skvělá pro rozvoj dítěte. 

Press-release-castle-1.jpg

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section