Hra s pískem - více než jen zábava!

Nové pískové struktury nabízejí radost z pískové hry s řadou zajímavých herních aktivit. Budou povzbuzovat děti, aby prozkoumávaly svá těla a smysly a získávaly poznatky ze hry, podporujíc růst logického myšlení, porozumění příčinám a následkům a v neposlední řadě také spolupráci a střídání se.  

Aha, takhle…

Multifunkční pískový kladkostroj podporuje hodiny učení se příčinám a následkům, kdy si dítě osvojí porozumění akce, kterou podnikne, a reakce, kterou dostane. Ohromující! 

Kvalita, která vydrží

PCM-sand-and-water-Ecocore-2.jpg

Panely z 19 mm EcoCore ™. EcoCore ™ je vysoce odolný a ekologický materiál, který je nejen recyklovatelný po použití, ale také se skládá z jádra vyrobeného ze 100% recyklovaného materiálu. 

PCM-Post-and-deck-brown-2.jpg

Všechny plošiny jsou podepřeny hliníkovými profily s několika možnostmi upevnění pomocí lisovaných hliníkových konektorů. Plošiny z HPL mají tloušťku 17,8 mm a velmi vysokou odolnost proti opotřebení a neskluzový povrch.  

 

PCM506-Pipe-and-jar-1.jpg

Lopatka na písek je vyrobena z PP a je připevněna k trubici z nerezové oceli řetězem z nerezové oceli. PP má dobrou odolnost proti opotřebení a nárazu. 

PCM-Sand-Hoist-1.jpg

Pískový kladkostroj je navržen s horními a dolními kolejnicemi EcoCore s velkým průměrem, aby byla zajištěna bezpečná vzdálenost mezi řetězy, a tím se zabránilo zamotání. Řetěz je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, aby byla zajištěna dlouhá životnost. 

Kromě toho, že je hra s pískem velmi zábavná, je také nesmírně cenná pro kognitivní a kreativní rozvoj dítěte. 

Jeanette Fich Jespersen

Vedoucí Herního institutu KOMPAN 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.