Roztáhněte křídla a hrajte si

Butterfly neboli motýl otevírá svět plný lezení, smyslové hry a společné zábavy. 

Nový rozměr hry, nemá žádný začátek ani konec

Lanová síť nabízí trojrozměrné lezení, bohaté na trénink propriocepce, koordinace a fyzického růstu. Zakroucení a ohyby konstrukce umožňují sítím přeměnit geometrický design do složitých a lákavých tvarů, které rozvíjejí prostorové povědomí a zároveň otevírají svět společenské zábavy.

Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů tak, aby vydrželo

Butterfly_structure.jpg

Ocelová konstrukce

Žárové zinkování a práškově lakovaná horní úprava poskytují maximální odolnost proti korozi ve všech klimatických podnebích po celém světě. Je poskytnuta doživotní záruka na pozinkovanou konstrukci a 10 let na lakování. 

Butterfly_rope.jpg

Lano Corocord

Lano o 19 mm speciálního typu "Hercules" s pozinkovanými šestivláknovými ocelovými dráty. Lana jsou vysoce odolná proti opotřebení a vandalismu a mohou být v případě potřeby na místě vyměněna.

Butterfly_tightener.jpg

Nerezové utahováky

Lano je připevněno k velké ocelové trubce unikátním utahovacím řešením navrženým KOMPAN. Kromě ochrany lana je zvenku hladké a v případě potřeby se snadno utahuje.

Butterfly_membranes.jpg

Membrány

Pogumovaný materiál odolný proti tření, kvality dopravního pásu s vynikající odolností proti UV záření. Čtyřvrstvé pancéřování z tkaného polyesteru je vestavěno. 

Nové způsoby lezení, přechod z horizontálních na vertikální vzory, posílí více než dětské svaly a motorické dovednosti. Prospěje to i jejich mozkům: výzkum uvádí, že pohyb novými způsoby podporuje pracovní paměť.

Jeanette Fich Jespersen

Vedoucí Herního institutu KOMPAN

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.