KOMPAN Sport & Fitness Institute

Specializované „knowledge centre“, které stimuluje inovaci produktů a zajišťuje vývoj funkčních metod tréningu

KOMPAN Sport & Fitness Institut je nově založená instituce která vyvíjí produkty a tréninkové koncepty vhodné pro všechny členy společnosti. Institut dosahuje svých výsledků díky kombinaci znalostí tréninkových expertů, potřeb uživatelů a požadavků zákazníků. 

S pozice globálního experta na hřiště KOMPAN pozoruje celosvětově rostoucí poptávku po venkovních fitness centrech a lekcích cvičení. Moderní život konfrontuje společnost se závažnými výzvami souvisejícími se vzrůstající urbanizací, sedavým životním stylem a stárnoucí populací. Svět se potýká s krizí zahálčivosti, obezitou a dalšími přímo souvisejícími zdravotními problémy. Kromě fyzické nečinnosti, i osamělost byla nyní identifikována jako jeden z největších globálních zdravotních problémů.

KOMPAN Sport and Fitness Institute byl založen jako doplněk KOMPAN Play Institute za účelem hledání efektivních řešení právě těchto globálních výzev. KOMPAN stále cílí na generování a sdílení znalostí – a KOMPAN Fitness Institute mu pomáhá generovat a shromažďovat znalosti týkající se fyzické aktivity a venkovní fitness. KOMPAN Sport and Fitness Institute slouží jako základní element pro vývoj produktů, tréninkových programů, digitální podpory, výzkum a přenos shromážděných vědomostí. 

 

FItness-wheel_UK_master-Large.png

Pro více informací o KOMPAN Sport & Fitness Institute klikněte zde