KOMPAN Design Studio

KOMPAN Design Studio je speciální inovační oddělení, které uvede vaši vizi hřiště v realitu. Věříme v laterální myšlení a zpochybňování status quo nám pomáhá na cestě k naplnění naší mise – tedy k tvorbě hřišť jako úchvatných architektonických zážitků. 

Po mnoho let jsme byli tázáni po zvláštních a na míru šitých řešeních. S mnohaletými zkušenostmi KOMPAN Group s vývojem hřišť jsme založili nové inovační oddělení, které se zabývá výhradně tímto typem zakázek - KOMPAN Design Studio. 

 

KOMPAN Design Studio je zvláštní oddělení v rámci KOMPAN Group, které disponuje vysoce zkušenými designery, architekty a inženýry – někteří z nich mají více než 25 let zkušeností s navrhováním hřišť. KOMPAN Design studio sídlí v Berlíně.

 

Našimi hlavními cíli při realizaci zakázek je jednak tvorba unikátních hřišť, a současně materializace vizí zákazníka. 

 

zap-1632---prio-billede.jpg

 

Zrealizujeme vaše vize

V KOMPAN Design Studiu se zabýváme různorodou směsí projektů. Žádný projekt pro nás není příliš malý nebo příliš velký. 

Osvojili jsme si nový způsob myšlení, který nám pomáhá inovovat a osvobodit se ze zajetých kolejí status quo. Naší ambicí je navrhovat hřiště jako prvotřídní architektonický zážitek. 

DE_Berlin-Plane-Phoenix_2.renderingjpg.jpg1494942511_de-berlin-2015-27196-phoenix-plane-27196-4368.jpg

Pro vaše partikulární řešení kombinujeme jen ty nejlepší a nejvhodnější produkty, a prostřednictvím těch nejlepších technologií a materiálů se ujistíme, že vaše potřeby a přání budou naplněny. Tudíž, unikátnost celého řešení nespočívá nutně v použitých produktech ale v jejich správné kompozici s využitím vhodných materiálů – a to je to, co vytváří skvělá hřiště. 

Při vývoji nejlepších hřišť uplatňujeme rozsáhlý rejstřík poznatků o dětech a dětské hře, které nashromáždil KOMPAN Play Institute – znalostní centrum KOMPANu. A to tak, abychom zajistili vysokou přidanou hodnotu hry na našich hřištích. 

Během procesu vývoje od nás dostanete plnou podporu k realizaci vašeho unikátního projektu. 

  • První schůzka / brainstorming a výměna nápadů, první náčrty, přizpůsobení projektu vaší strategii atd.
  • Prezentace unikátního projektu a odhad ceny
  • Kompletní dokumentace včetně bezpečnostní analýzy
  • Podpora v průběhu celého procesu
  • Předání hotového projektu připraveného k hraní

KOMPAN Design Studio pracuje jak globálně tak lokálně, a je schopné podpořit vás každém ohledu.   

Unikátní nápady vyžadují unikátní řešení!

KOMPAN Design Studio věří v laterální myšlení - zpochybňováním status quo dosahujeme unikátních, na míru šitých řešení – spolu vytvoříme významné místo vašeho veřejného prostoru – centrum hry. 

Fyzické

Emocionální

Poznávací

Kreativní

S KOMPANem získáváte partnera s 48 lety poznání v tvorbě hřišť po celém světě a tak si můžete být jisti, že najdeme společnou řeč. KOMPAN si udržuje silnou pozici jak na globálním tak na i lokálních trzích a je tedy připraven podpořit vás během celého procesu. 

brrainstorm.jpg