Designérské studio společnosti KOMPAN

Designérské studio společnosti KOMPAN je speciální inovační oddělení, které uvede Vaši vizi dětského hřiště v realitu. Věříme v laterální myšlení a zpochybňování statusu quo nám pomáhá na cestě k naplnění naší mise – tedy k tvorbě dětských hřišť jako úchvatných architektonických dominant. 

Po mnoho let jsme byli tázáni po zvláštních na zákázku vyrobených řešeních. S mnohaletými zkušenostmi skupiny KOMPAN s vývojem dětských hřišť jsme založili nové inovační oddělení, které se zabývá výhradně tímto typem zakázek - KOMPAN Design Studio. 

Designérské studio KOMPAN, sídlící v Berlíně, je zvláštní oddělení v rámci skupiny KOMPAN, které disponuje vysoce zkušenými designéry, architekty a inženýry – někteří z nich mají více než 25 let zkušeností s navrhováním dětských hřišť.

Našimi hlavními cíli při realizaci zakázek je jednak tvorba unikátních dětských hřišť, a současně materializace vizí zákazníka. 

zap-1632---prio-billede.jpg

 Zrealizujeme vaše vize

V designérském studiu společnosti KOMPAN se zabýváme různorodou směsí projektů. Žádný projekt pro nás není příliš malý nebo příliš velký. 

Osvojili jsme si nový způsob myšlení, který nám pomáhá inovovat a osvobodit se od zajetých kolejí současného stavu. Naší ambicí je navrhovat hřiště jako prvotřídní architektonickou dominantu. 

DE_Berlin-Plane-Phoenix_2.renderingjpg.jpg1494942511_de-berlin-2015-27196-phoenix-plane-27196-4368.jpg

Pro Vaše konkrétní řešení kombinujeme jen ty nejlepší a nejvhodnější produkty, a prostřednictvím těch nejlepších technologií a materiálů se ujistíme, že budou Vaše potřeby a přání naplněny. Což znamená, že unikátnost celého řešení nespočívá nutně v použitých produktech ale v jejich správné kompozici s využitím vhodných materiálů – a to je to, co vytváří skvělá dětská hřiště. 

Při vývoji nejlepších hřišť uplatňujeme náš rozsáhlý rejstřík poznatků o dětech a dětské hře, které nashromáždil Herní institut společnosti KOMPAN – znalostní centrum společnosti. A to tak, abychom zajistili vysokou přidanou hodnotu hry na našich dětských hřištích. 

Během procesu vývoje od nás dostanete plnou podporu k realizaci vašeho unikátního projektu. 

  • První schůzka / brainstorming a výměna nápadů, první náčrty, přizpůsobení projektu vaší strategii atd.
  • Prezentace unikátního projektu a odhad ceny
  • Kompletní dokumentace včetně bezpečnostní analýzy
  • Podpora v průběhu celého procesu
  • Předání hotového projektu připraveného k použití

Designérské studio společnosti KOMPAN pracuje jak globálně tak lokálně, a je schopné Vás podpořit v každém ohledu.   

Unikátní nápady vyžadují unikátní řešení!

Designérské studio společnosti KOMPAN věří v laterální myšlení - zpochybňováním statusu quo dosahujeme unikátních na zakázku vyrobených řešení – spolu vytvoříme významné místo Vašeho veřejného prostoru – centrum hry. 

Fyzické

Emocionální

Poznávací

Kreativní

Se společností KOMPAN získáváte partnera s 48 lety poznání v tvorbě dětských hřišť po celém světě a tak si můžete být jisti, že najdeme společnou řeč. KOMPAN si udržuje silnou pozici jak na globálním, tak na i lokálních trzích a je tedy připraven Vás podpořit během celého procesu. 

brrainstorm.jpg