Katalogy

Chcete inspiraci pro nový projekt? Chcete se dozvědět více o společnosti KOMPAN?

Na této stránce najdete celý náš aktuální sortiment dětských hřišť včetně katalogů produktových řad jako jsou lanová hřiště COROCORD™ nebo přírodní hřiště Robinia, ale také sortiment sportovního a fitness vybavení. V každém katalogu najdete inspiraci pro Vaše dětské hřiště či sportovní plochu v podobě našich produktů, ale také praktické informace o zárukách a použitých materiálech. V případě jakéhokoliv dotazu můžete kontaktovat nás nebo našeho distributora. Všechny kontaktní údaje a kontaktní formulář naleznete v sekci Kontaktní osoba.

Hlavní katalog 2019

Prohlédněte si náš nový katalog KOMPAN 2019 a získejte inspiraci pro Vaše další skvělé hřiště. V první části katalogu se můžete seznámit s některými novinkami našich produktů jako je Tree Top Walk nebo houpačka Ty&Já.


COROCORD 2019

Prohlédněte si katalog lanových hřišť COROCORD™, která podporují fyzickou hru a fyzický rozvoj dítěte.


KOMPAN Sport & Fitness

Společnost KOMPAN má vizi, jak rozpohybovat neaktivní. Prostřednictvím vývoje produktů a konceptů začlenila to, co je potřeba k překonání bariér fyzické aktivity, což vedlo k inteligentnímu trojvrstvému tréninkovému řešení.


KOMPAN Přírodní Robinia

Naše nové návrhy přírodní řady ROBINIA jsou inspirovány přirozenými tvary přírody samotné a jedinečností ohybů akátového dřeva.


KOMPAN Mini pro batolata a předškolní děti

Během prvních let života se děti vyvíjejí mimořádně rychle a hra je podstatnou součástí tohoto procesu. Prohlédněte si náš katalog produktů pro ty nejmenší.


SIMPLY Play

Sortiment SIMPLY PLAY poskytuje řadu herních aktivit, pokrývá všechny herní kategorie a nabízí vše, co je potřeba pro vytvoření kompletního dětského hřiště.


1 Full width
2 Max width