Instalace komerčních dětských hřišť a fitness zařízení


 

Instalaci svěřte profesionálům

Při instalaci dětského hřiště nebo fitness centra nemůžete omezovat budoucí bezpečnost uživatelů. Ať už chcete postavit velkou nebo malou plochu, KOMPAN staví a instaluje herní a fitness vybavení již více než 50 let, takže se postará i o váš další projekt!

Naše služba instalace komerčních dětských hřišť vás pečlivě provede předpisy a bezpečnostními pravidly, stejně jako nezbytnými opatřeními potřebnými k instalaci bezpečného hřiště nebo fitness zóny, které vydrží mnoho let!

 

Jaká jsou úskalí instalace velkého hřiště?

Instalace velkého hřiště s velkou herní kapacitou vyžaduje čas a tým znalých instalačních techniků. Proto upřednostňujeme profesionální tým, který má zkušenosti s instalací vybavení dětských hřišť KOMPAN.

V Tallinnu chtěli opravdu velkolepý na zakázku vyrobený 10 metrů vysoký hrad Robinia. Hrad je největším hradem od KOMPAN Robinia na světě a k jeho instalaci bylo zapotřebí nejméně 10 jeřábů, což byla práce, která vyžadovala profesionální instalační tým.

 

Je jednodušší nainstalovat malé hřiště?

Možná si myslíte, že instalace menšího hřiště je snadná, nebo je to možná zábavný DIY projekt, ale mnoho myšlenek a preventivních opatření je stále absolutní nutností pro zajištění bezpečné hry pro uživatele.

Menší hřiště může být perfektním způsobem, jak optimalizovat menší prostory, a pokud zvolíte naše základní nebo standardní produkty, doba instalace bude rychlejší. Stále vám však zůstane hřiště, které splní vaše potřeby a přání.

Potřebujete inspiraci?Podívejte se na naše řešení dětských hřišť!

Vyžaduje instalace fitness zařízení zkušenosti?

Bezpečnost a odolnost jsou důležité při navrhování a instalaci venkovní posilovny. KOMPAN má nejlepší venkovní fitness řešení a profesionální montážní tým, aby se ujistil, že je vše správně poskládáno – a uživatelé tak získají hodnotný trénink.

 

Když začnete navrhovat a instalovat nový herní nebo fitness prostor, musíte zvážit spoustu detailů, jako je povrch, rozpočet, uživatelé, materiál, okolí a také místní vládní předpisy, certifikace a bezpečnostní opatření.

Společnost KOMPAN vám může pomoci se všemi výše uvedenými oblastmi a jako vaše firma provádějící instalaci dětských hřišť vám ráda zvedne břemeno z vašich ramen.

Co je třeba zvážit

  • Rozpočet: Množství vybavení a plocha herny nebo fitness centra závisí na vašem rozpočtu. Když známe váš rozpočet, je snazší najít perfektní řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám.
  • Uživatelé: Kdo by měl využívat oblast? Mělo by hřiště vyhovovat všem věkovým skupinám, nebo by možná mělo mít promyšlené inkluzivní herní návrhy?
  • Okolí: Plánujete postavit další hřiště v parku? Dřevěné hřiště by dokonale ladilo s estetikou. Chcete v oblasti zaujmout něčím jedinečným, řešením může být zakázkový design?
  • Materiál a povrch: Mělo by být zařízení vyrobeno ze dřeva Robina, oceli nebo třeba z našich produktů GreenLine? A chtěli byste, aby povrch plochy byl písek, tráva nebo náš povrch FLEXOTOP™ ECO?

 

 

 

 

Jste připraveni začít?