Inovativní produkty - klíč k delšímu hraní

Nový výzkum Herního institutu společnosti KOMPAN ukazuje, že inovativní produkty jsou klíčem k delšímu hraní

Dětská hřiště byla označena za místa v parcích, kde děti spotřebují nejvíce energie, a proto se Herní institut společnosti KOMPAN rozhodl zkoumat retenci dětí a jejich rodičů na nově zrekonstruovaném hřišti na Flag Pole Hill v Dallasu v USA. Výzkum zahrnoval rozhovory se 177 dospělými a 50 dětmi.

"Venkovní hřiště je skvělé pro zdraví mého dítěte a je důležité kvůli možnosti jít ven a strávit čas na čerstvém vzduchu!" Uvedl dotazovaný rodič. Výzkum provedený Herním institutem společnosti KOMPAN ukazuje, že 98 % rodičů považuje dětská hřiště za důležitá. Hlavními důvody jsou pozitivní vliv na zdraví jejich dětí a čerstvý vzduch. Nové hřiště na Flag Pole Hill, které uchvacuje děti i rodiče, zvýšilo využití parku o 77 %.

73 % rodičů uvedlo, že jejich hlavním důvodem pro návštěvu tohoto hřiště byly unikátní herní prvky. Rodiče tak poukazují na to, že pro přitažlivost dětského hřiště je důležité mít jedinečné herní vybavení pro různé věkové skupiny. Široká škála herního vybavení zajišťuje, že je hřiště zábavné a atraktivní pro všechny věkové kategorie a různé úrovně schopností dětí.

Kliknutím na níže uvedený odkaz se dozvíte více o výzkumu a můžete si přečíst pět doporučení Herního institutu společnosti KOMPAN pro navrhování atraktivních dětských hřišť, která v průměru přimějí děti hrát si o 60 minut déle.

Přejděte dolů a ponořte se do naší infografiky.

Infografiku si také můžete stáhnout zde.

KPI_CZ_Texas_Retention study_infographic.png