Hrad Egeskov

Kultura, historie a rodinná zábava

Na ostrově Fyn leží nejlépe zachovaný odlehlý hrad v Evropě, Egeskov. Této kulturní instituci se podařilo stát se oblíbenou atrakcí pro rodiny s dětmi tím, že mísí jedinečnou kulturní atrakci s herními aktivitami pro celou rodinu.

V průběhu let investoval hrabě z Egeskovu do hracích zařízení, aby zajistil, že zámecké zahrady budou lákavé pro rodiny s dětmi. Hrabě vytvořil populární Herní les. Velký park se zelení a řadou prvků od společnosti KOMPAN. Park je zábavou i výzvou pro děti všech věkových kategorií, a dokonce i rodiče se mohou zadýchat při lezení na nejvyšší prostorovou síť v Dánsku - COROCORD Spacenet.

Historie hradu Egeskov začíná v roce 1554. Herní les je historie společnosti KOMPAN. Tato plocha ukazuje některé z prvních hracích struktur MOMENTS™ společnosti KOMPAN, starých 30 let, a některé z nejnovějších a nejinovativnějších hracích struktur, jako je celosvětový bestseller - COROCORD Spacenet.

Místo pro setkávání a aktivity všech věkových skupin

V Herním lese najdete zábavu a výzvy pro děti i dospělé. Děti, které si zde hrají, si jednoznačně zlepšují důležité životní dovednosti.

Dětská hřiště hradu Egeskov nabízejí širokou škálu výrobků společnosti KOMPAN, čímž pomáhá uskutečnit spoustu herních situací a scénářů.

Od vzrušujícího lezení na nejvyšší lezecké síti v celém Dánském království až po hodiny hry, které jsou umožněny Pirátskou lodí, Pětisměrovou houpačkou, točidly Spinner Bowl, hracími strukturami a hradním bludištěm.

Je tu něco pro každého a pro všechny věkové skupiny. Od batolat až po mládež - tento hrad poskytuje hraní pro všechny. 

Fyzické

Emocionální

Poznávací

Kreativní

Egeskov-supernova.jpg

Egeskov-climbing.jpg

Egeskov-toddler-spica.JPG

Egeskov-musicpanel.JPG

Egeskov-tunnel.JPG

When we want to renew our playground, we just take the existing products and create small satellite playgrounds all over Egeskov. There is really nothing wrong with the products we replace, even after 15 years. We have just re-installed a 15-year-old play structure near our café. It is really amazing to have this opportunity. 

Když chceme obnovit naše dětské hřiště, vezmeme stávající produkty a vytvoříme malá satelitní hřiště po celém hradu Egeskov. Na produktech, které nahrazujeme, není nic špatného ani po 15 letech. Právě jsme u naší kavárny znovu nainstalovali 15letou herní strukturu. Je opravdu úžasné mít tuto příležitost.

Michael Ahlefeldt-Laurvig-Bille

Hrabě, hrad Egeskov, Dánsko

Hrad Egeskov

Fyn, 5772 Kværndrup 5772, Dánsko