Tradiční hra


Hřiště a komerční herní zařízení pro všechny věkové skupiny a dovednosti, jsou vytvořena pro stimulaci fyzického a kognitivního rozvoje dětí. Vyrábíme vysoce kvalitní a bezpečná vybavení dětských hřišť - od houpaček a skluzavek až po lanové dráhy a domky na hraní.

Nabízíme jak nadčasová klasická řešení, tak i inovace hřišť ze světa fantazie, což vám usnadní výběr jedinečného řešení, které bude stimulovat rozvoj dětí.

Všechny produkty


Společnost Kompan vynalezla nový způsob houpání a takto houpáme svět už od roku 1970. Vše začalo právě zde: červená slepice na světle modré pružině - Splašená slepice.

Splašená slepice byla prvním herním návrhem na světě, který nabídl zábavu a lepší funkční alternativu tradičních houpaček. A navíc jste ani nepotřebovali kamaráda, neboli protiváhu, abyste se mohli pohoupat.

Přínosy jsou nepochybné. Dosud nevídané rytmické pohyby o 360 stupňů u menších dětí stimulují jazykový vývoj a podporují jejich chápání příčin a následků, když silou svého těla působí proti pohybu. Samozřejmě při zachování vysoké úrovně bezpečnosti. Vychovatelé v mateřských školách a rodiče nám často říkali, jak moc si zamilovali Splašenou slepici a další pružinová houpadla. Prostě proto, že děti přimějí ke hře a zábavě.