Vahadlové houpačky


Tradice ožila

Vahadlová houpačka je jedním z nejstarších a nejtradičnějších prvků na dětských hřištích. Po staletí byla také jedním z nejzákladnějších prvků, prkno vyvážené na středové podpěře. Pak přišly pružinové hupačky. Splašená slepice není vahadlová houpačka, ale designový tým KOMPAN okamžitě viděl, že pružina jako středová opěra má obrovský potenciál, zvláště pokud využijete více než jednu. Řada houpaček KOMPAN používá dvě, tři, a dokonce až čtyři broušené pružiny k vytvoření pohybu, který není omezen pouze na pohyb nahoru a dolů. 

Navíc, dvě houpačky z této řady berou jejich technologické dědictví z více tradiční středového podpěry, jako v případě vahadlové houpačky s pneumatikami nebo sklápěcí houpačky Csaw.

 


Přesto, že je relativně zjednodušená, vahadlová houpačka poskytuje důležité rozvojové dovednosti. Vzrušení z houpání s kamarádem nebo v malých skupinách posouvá sociální schopnosti, zatímco dochází k tréninku svalů a celkových motorických dovedností. Řada KOMPAN rozšiřuje potenciál pro aktivity a přátelství, protože mnoho dětí, a děti všech schopností, se mohou zapojit současně.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Události roku 2020 zdůraznily, co to znamená být bez ní. Pokud jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření, je to realizace toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života, a význam čerstvého vzduchu, pokud jde o základní zdraví.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, spojte se s námi ještě dnes.

 

Jak můžeme začít? 

Výchozím bodem je nalezení správných produktů z rozsáhlého sortimentu. Doporučujeme vám kliknout a nechat se inspirovat úžasnými hřišti, která jsme nainstalovali po celém světě. Náš kompetentní a zkušený tým podpory vám pak může pomoci přetransformovat váš seznam přání do vašeho dokonalého řešení pro hřiště. Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na všechny vaše otázky, nebo získat cenovou nabídku.

Jak silné jsou pružiny, které podporují houpačku?

Pružiny KOMPAN jsou navrženy tak, aby byl pohyb houpačky optimální pro mnoho uživatelů. Unikátně navržené držáky PA6 fixované hardwarem z nerezové oceli zajišťují vysokou bezpečnost při hraní. Pružiny jsou čištěny, podkladově natřeny a práškově lakovány pro vysokou odolnost v jakémkoli prostředí po celém světě.

Potřebují trojúhelníkové třímístné verze ke správnému fungování tři děti?

V podstatě ano, ale to je jejich silná vlastnost. Třímístná houpačka povzbuzuje širší přátelství a vyhýbá se pocitu vyloučení, který "můj nejlepší přítel" může často vzbuzovat. Je tu dokonce i lákavá pozice pro čtvrté dítě, stojící na centrální stěžejní platformě.

Jaká je záruka na vahadlovou houpačku?

Vahadlové houpačky KOMPAN jsou navrženy z různých materiálů. HDPE desky EcoCoreTM a žárově zinkované ocelové díly mají doživotní záruku proti výrobním defektům. Pružinové systémy a další pohyblivé části mají pětiletou záruku.

 

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.