Supernova, kolotoče & točidla


Děti nemají nikdy dost, když zažívají pocit rychlosti a točení. Náš sortiment obsahuje tradiční kolotoče a inovativní točidla, jako je naše oceněná Supernova.


Všechny produkty


TOČIDLA & KOLOTOČE

Točení je aktivita životně důležitá pro vývoj dítěte. Děti potřebují zažít podnětný pocit závratě z točení. Zkušenosti s tímto pohybem jsou velmi významné, protože jsou nápomocné při zrání a uspořádání nervového systému dítěte. Točivý pohyb nutí děti k bdělosti a opětovné získání kontroly - fyzicky, společensky a emocionálně cenné zkušenosti. A nejlepší na tom je, že děti to milují!

Točidla a kolotoče KOMPAN přinášejí do radosti s točením inovaci a jsou přitažlivé pro děti jakéhokoli věku a schopností. Kromě toho, že jsou točidla a kolotoče zdrojem velké legrace, pomáhají také dětem trénovat smysl pro udržování rovnováhy, posilovat svaly a hustotu kostí. Otáčení trénuje motorické dovednosti, jako je smysl pro rovnováhu a orientace v prostoru, které jsou důležité pro posouzení vzdáleností, rychlosti a objektů v prostoru. To je klíčové, např. pro bezpečnou orientaci v provozu. Při tlačení kamarádů se intenzivně trénuje kardiovaskulární systém. Více sedáků podporuje skupinovou hru a spolupráci, a trénuje důležité společensko-emoční dovednosti, jako je empatie, spolupráce a střídání se s ostatními.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section