Supernova, kolotoče & točidla


Jedno dobré otočení

Je naprosto přirozené, že se děti chtějí točit. Dokonce i bez vybavení se milují točit dokola a dostávat závratě.  Točidla a kolotoče jsou perfektními prostředky pro fyzický vývoj, budování svalů a hustoty kostí. Také posunují vyvíjející se nervový systém do nových oblastí. Především, díky jednoduchému otáčení se zlepšuje smysl pro rovnováhu - životně důležitá dovednost.

Široká škála, od stání na Spica a Supernova až po sezení v točidle Spinner Bowl, umožňuje různé dění. Každopádně vše vytváří příležitosti pro společenskou hru, procvičování životních dovedností jako získávání přátel a, prostřednictvím střídání, ohleduplné sdílení. 

 


Řada samostatných herních zařízení od KOMPAN je zábavná cesta k zahájení, doplnění nebo dokončení dokonalého hřiště. Samostatné alternativy jsou stejně rozmanité ve variaci účelu a stylu jako v materiálech. Sahají od tradičních klasik jako jsou skluzavky a houpačky, ale při pohledu progresivníma očima, až po rozsáhlé vzrušení z lanových drah nebo dobrodružné příležitosti pro batolata skrze domečky a témata.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Jestliže jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření v roce 2020, je to uvědomění si toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života a důležitost čerstvého vzduchu z hlediska základního zdraví.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, spojte se s námi ještě dnes.

ČKD

Jak můžeme začít? 

Výchozím bodem je nalezení správných produktů z rozsáhlého sortimentu. Doporučujeme vám kliknout a nechat se inspirovat úžasnými hřišti, která jsme nainstalovali po celém světě. Náš kompetentní a zkušený tým podpory vám pak může pomoci přetransformovat váš seznam přání do vašeho dokonalého řešení pro hřiště. Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na všechny vaše otázky, nebo získat cenovou nabídku.

Jaký druh ložiskových systémů karusely používají?

KOMPAN má za sebou silnou historii tvorby nejmodernějších dynamických zařízení. Každý jednotlivý produkt je pečlivě navržen tak, aby vydržel mnoho let na jakémkoli venkovním místě. Každý výrobek má jedinečně navržené, plně uzavřené ložiskové systémy, které jsou přizpůsobeny tak, aby vydrželi zatížení konkrétního výrobku.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.