Supernova, kolotoče & točidla


Otáčení je zásadní pro dětský vývoj

Otáčení je pro děti všech věkových skupin tak zábavné. Ve skutečnosti děti potřebují aktivitu působící závrať pro jejich vývoj. Otáčení poskytuje důležité pohybové zážitky, které pomáhají rozvoji a organizaci nervového systému dítěte. Kromě skvělé zábavy pomáhají kolotoče a točidla dětem cvičit jejich smysl pro rovnováhu, sílu svalů a hustotu kostí a vybízí ke společenské hře s procvičováním dovedností, jako je střídání se s ostantími, řeč a umění získání kamaráda.

Děti nemají nikdy dost, když zažívají pocit rychlosti a točení. Náš sortiment obsahuje tradiční kolotoče a inovativní točidla, jako je naše oceněná Supernova.


Všechny produkty


TOČIDLA & KOLOTOČE

Točení je aktivita životně důležitá pro vývoj dítěte. Děti potřebují zažít podnětný pocit závratě z točení. Zkušenosti s tímto pohybem jsou velmi významné, protože jsou nápomocné při zrání a uspořádání nervového systému dítěte. Točivý pohyb nutí děti k bdělosti a opětovné získání kontroly - fyzicky, společensky a emocionálně cenné zkušenosti. A nejlepší na tom je, že děti to milují!

Točidla a kolotoče KOMPAN přinášejí do radosti s točením inovaci a jsou přitažlivé pro děti jakéhokoli věku a schopností. Kromě toho, že jsou točidla a kolotoče zdrojem velké legrace, pomáhají také dětem trénovat smysl pro udržování rovnováhy, posilovat svaly a hustotu kostí. Otáčení trénuje motorické dovednosti, jako je smysl pro rovnováhu a orientace v prostoru, které jsou důležité pro posouzení vzdáleností, rychlosti a objektů v prostoru. To je klíčové, např. pro bezpečnou orientaci v provozu. Při tlačení kamarádů se intenzivně trénuje kardiovaskulární systém. Více sedáků podporuje skupinovou hru a spolupráci, a trénuje důležité společensko-emoční dovednosti, jako je empatie, spolupráce a střídání se s ostatními.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section