Skluzavky


Ještě jedna jízda

Bez ohledu na jejich věk, děti milují dobrou skluzavku! Při návštěvě hřiště, právě skluzavka je často ta aktivita, ke které děti běží jako první, a finální hra, kterou si děti poptávají před cestou domů - 'ještě jedno sklouznutí, prosím!' Klouzání trénuje prostorové povědomí dítěte, které mimo jiné faktory, je důležité pro bezpečné řízení v dopravě a jejich smysl pro rovnováhu. Kromě toho, základní svaly jsou trénovány, když děti sedí vzpřímeně při klouzání dolů.

Samostatné skluzavky od společnosti KOMPAN nabízejí řadu herních aktivit. Ať už děti skluzavku používají nebo si pod ní hrají na schovávanou, představivost je jediným limitem. Vysoké panely nabízejí pocit bezpečí a tvoří perfektní výhled. Svahové skluzavky KOMPAN jsou ideální, pokud chcete snížit riziko pádu. Hrací výhodou svahové skluzavky  je interakce, která může nastat mezi přáteli, když jedou dolů ze stejného kopce jako kamarádi, kteří běží nebo lezou nahoru nebo dolů.

Klikněte níže a začněte se klouzat.

 


Pro mladší děti je výstup na vrchol skluzavky začátkem vzrušení. Napoprvé to vyžaduje novou úroveň odvahy, ale výstup nahoru je vždy odměněn vzrušujícím svištěním dolů na zem. Skluzavky, které používají svah, poskytují jiný zážitek. Blízkost k zemi způsobuje dítěti pocit, že je na tobogánu, zejména proto, že konstrukce umožňuje delší skluz, delší vzrušení.

Kolik stojí skluzavka KOMPAN? 

Cena našich skluzavek se liší podle typu, velikosti a jednotlivých materiálů. Nabízíme četné skluzavky, a proto ceny našich skluzavek budou vyžadovat více informací o vašich přesných přáních. Neváhejte požádat o cenovou nabídku pro konkrétní skluzavku nebo vaše konkrétní hřiště. Ceny začínají na zhruba 2 000 EUR.

Jaká je nejdelší skluzavka? 

Svahová skluzavka je 2,87 m v délce pádu, ale KOMPAN nainstaloval na zakázku postavené skluzavky s délkou skluzu více než 10 metrů...

 

Jaké jsou stimulující výhody skluzavek KOMPAN? 

Skluzavky jsou vzrušující spěch a přispívají k důležitým aspektům rozvoje motorických dovedností. Děti trénují a zlepšují hbitost při stoupání nahoru a rovnováhu, koordinaci a prostorové povědomí při svištění dolů. Všechny potřebné dovednosti při posuzování vzdálenosti a bezpečné navigaci v provozu. 

Skluzavky vyžadují, aby mladší děti předvídaly příčinu a následek a zvládaly rytmy. Výška a délka trénuje dětský úsudek o vzdálenosti a rychlosti. To vše jsou důležité kognitivní schopnosti, které jsou rozhodující pro rozvoj v dětství.

 

Jsou skluzavky určeny jen pro sólové zážitky?

Jak často jste viděli skupiny dětí, jak se řítí společně dolů? Obecně je však skluzavka určena pro sólový zážitek, i když v mladším věku mohou být skupinky spárovány na podporu přátelství.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.