Skákací zařízení


Prostě neodolatelné

Jaký je lepší způsob, jak se dostat z jednoho oblíbeného hřiště na druhé, než odrazem? Být na okamžik „tygrem“ je úžasný a zábavný způsob, jak zlepšit motorické dovednosti, jako je rytmus, rovnováha a propriocepce - způsob, jakým váš nervový systém předává informace o každém pohybu a podle toho se přizpůsobuje. Něco jako vestavěný gyroskopický systém.

Skákací zařízení patří mezi nejanonymnější prvky dětských hřišť, jako tiché gumové rohože, které se schovávají, dokud se na ně děti nevrhnou. Jakmile si jich všimnou, stanou se neodolatelnou atrakcí - děti vypadají jako králíci poskakující na louce. Čtvercové nebo kruhové, přicházejí v různých velikostech a lze je kombinovat, aby vytvořily skákací hru pohlcující čas.


Při plánování hřiště jsou skákací zařízení užitečným nástrojem při „slepování“ témat, které spojují jeden aspekt s druhým jako spojka. Mají také potenciál pro přidání zábavy a rozmanitosti do fitness cvičení nebo na kruhový trénink.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy vývojové činnosti. Události roku 2020 zdůraznily, co to znamená být bez ní. Pokud jsou z globálního uzavření nějaké pozitiva, je to v realizaci toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života a důležitost čerstvého vzduchu z hlediska základního zdraví.

Skákací zařízení přinášejí na hřiště svěží vitalitu. Přicházejí ve čtyřech tvarech, kruhových, obdélníkových, čtvercových a šestihranných - a v různých velikostech, od čtverce 94 cm až po jeden, který má více než dva x dva metry. Skokem dítě zlepšuje rovnováhu a koordinaci.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, kontaktujte nás ještě dnes.

Kolik dětí si může hrát společně na skákacích zařízení?

Skákací zařízení jsou obecně produkty pro  jednoho uživatele, ale kombinované a používané střídáním mnoha dětí, si mohou hrát společně.

Mohou k nim mít přístup vozíčkáři?

Ano, pro jedno ze skákacích zařízení je k dispozici malá rampa umožňující snadný přístup a výstup do skákací postele.

Lze je integrovat do designu povrchových úprav EPDM?

Skákací zařízení lze objednat bez okrajových dlaždic pro povrchové úpravy EPDM na místě.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.