Prvky pro batolata


Nejšťastnější batolata jsou ta, která jsou stimulována výzvami přiměřenými věku. Výlet na hřiště je centrem jejich plného, ale nekomplikovaného života. Zde je velké přátelské tvary seznamují se světem přírody, exotické divočiny a každodenní normálnosti. Nejsou zastrašená nebo zmatená velikostí, housenka je nepřiměřená žirafě a slonu, ale to nevadí, jsou bezpečné, hmatové a zábavné. Auta a domy jsou také rozpoznatelné, ale mnohem lákavější než ta skutečná věc. Jejich pohyblivé vlastnosti rozvíjí drobné ručičky, inspirují mladé mozky a začínají přátelství.

Vybavení pro batolata od společnosti KOMPAN je prvním krokem na jejich celoživotní cestě. Prvním krokem na vaší cestě jim pomoci, je kliknout na produkt níže.

Ergonomicky se Káčátko hodí k nejmladším hráčům, kteří pomocí podpory nohou a rukou mohou Káčátko rozhoupat tam a zpět. Pokud je Káčátko umístěno ve skupinách dvou nebo více proti sobě, vybízí ke spolupráci a souhře mezi dětmi, u dětí ve věku 18 měsíců a starší stimuluje verbální interakci.

Details

Modré slůně je houpačka, na které se stojí, s prostorem pro usazení také na oválné plošině. Houpání vestoje dává dítěti pocit kontroly příčiny a následku. Ucho má červenou herní kouli, kterou lze otočit a pohybovat nahoru a dolů. V pozorovací školce pro tento produkt se opakovala spolupráce mezi

...
Details

Tato houpačka je vysoce společenským kouskem, který díky platformě mezi poníky vyzývá ke spolupráci až tři hráče. Houpání sem a tam začíná odrazem. Tato základní dovednost, stejně jako skákání, přímo stimuluje hromadění kostní denzity. Pocit kontroly, získaný jevem příčiny a následku tohoto

...
Details

Na spinneru pro batolata může jedno nebo více batolat, samostatně nebo společně, trénovat svůj vestibulární systém. Pocit pomalého otáčení stimuluje jejich vestibulární systém a umožňuje jim pochopit jejich vlastní sílu, rovnováhu a zvědavost. Děti mohou řídit rychlost pomocí své vlastní tělesné

...
Details

Houpadlo s námětem zebry je ohromující herní akce pro batolata. Houpání se na tomto houpadle je vzrušující, fyzická a společenská aktivita pro malé děti. Uprostřed je dostatek místa na to, aby si mohly hrát tři, čtyři nebo více dětí dohromady. Houpání není jen zábava, stimuluje fyzické,

...
Details

Zahradní stolek je se svým posezením pro šest ideální pro hry s pískem, malování, příjemné povídání nebo společný oběd.

Details

Tento sedák ve tvaru čtyřlístku snadno pojme dvě sedící nebo stojící děti. Při seskupení sedák podněcuje jednu z oblíbených her batolat pozorované v mnoha testech: Skákání z nízké platformy, nejlépe společně s dalšími dětmi a vydávání zvuku vytvořeného pro tuto příležitost.

Details

Stolek ve tvaru kopretiny s mísou na písek uprostřed je nádherný stolek na hru s pískem, ve kterém žlutá mísa funguje jako nádoba na písek, vodu nebo hračky. Vezměte prosím na vědomí, že mísa může být odebrána a vyprázdněna. Je ke stolu připevněna, aby se zabránilo ztracení.

Details

Tato kombinace je ideální pro individuální i skupinové aktivity, konverzace a přestávky na hřišti. K dispozici také se žlutou deskou, miskou na písek nebo jako samostatný stolek.

Details

Tento prvek je skvělý pro trénování vestibulárního systému batolat. Při chůzi přes vršek je cvičen a stimulován pocit rovnováhy. Při podlézání najdete doupě. Fyzické začlenění nad-pod; přes-pod; nahoru-dolu, všech předložek pro prostor, podporuje pochopení rozměrů a prostoru.

Details

Prvky Narcis a Tick-tack vzbuzují zvědavost dětí. Tyto herní položky umožňují dětem otáčet knoflíky, tahat, tlačit, koukat skrz díry a cokoli jiného, co milují malé zvědavé prsty.

Details

Labyrint se dvěma místnostmi nabízí malým dětem vzrušující a příjemný zážitek: domeček vhodný k prolézání a schovávání obsahuje různé místnosti, které čekají na prozkoumání. Různé tvary a velikosti otvorů v labyrintu propouštějí světlo a vytvářejí vzrušující kombinaci světla a stínu. Malé děti (na

...
Details

Labyrint se třemi místnostmi nabízí malým dětem vzrušující a příjemný zážitek: domeček vhodný k prolézání a schovávání obsahuje různé místnosti, které čekají na prozkoumání. Různé tvary a velikosti otvorů v labyrintu propouštějí světlo a vytvářejí vzrušující kombinaci světla a stínu. Malé děti (na

...
Details

Labyrint se čtyřmi místnostmi nabízí malým dětem vzrušující a příjemný zážitek: domeček vhodný k prolézání a schovávání obsahuje různé místnosti, které čekají na prozkoumání. Různé tvary a velikosti otvorů v labyrintu propouštějí světlo a vytvářejí vzrušující kombinaci světla a stínu. Malé děti

...
Details

Měkký modrý gumový sedák houpačky Slunečnice podporuje držení těla dítěte krátkými houpavými pohyby, když leží na břiše, sedí na kolenou nebo sedí. To dává dětem od 1 do 4 let možnost houpat se bez pomoci dospělých. Slunečnice na sloupcích houpačky vysílají signál ke hře do daleka a mohou být

...
Details

Žebřík k nebesům je rozdělen do dvou úrovní obtížnosti, kde spodní, mírně nakloněné lano je ideální pro posunutí o krok výše pro jednoleté. Horní úroveň je ideální pro batolata, která potřebují více výzev. Mírně nakloněná lana procvičují jejich prostorové vnímání a rovnováhu. Nahoře může batole

...
Details

Plot

MSC5404

deska se dvěma nohama

Details

Housenka

MSC5406

Toto zelené zvířátko se svým zajímavám tvarem inspiruje vyprávění. Detaily Housenky jsou vysoce hmatové a spojení mezi dvěma místnostmi vytvořenými na každé straně panelu Housenka je podporováno četnými hmatovými a kauzálními prvky. Tento produkt je určen k instalaci pouze ve oblastech s dohledem.

...
Details


Zařízení pro batolata podporuje hbitost prostřednictvím příležitostí vylézt jak uvnitř, tak vně staveb. Díky tomu jsou motorické dovednosti a sebevědomí výrazně zlepšeny. Když si děti hrají, vyvíjejí hry a uvědomují si, že musí pracovat společně, aby z nich vytěžily maximum. Prostřednictvím zábavy si děti rozvíjejí dovednosti, které jim budou pomáhat po celý život.

Během prvního půl roku svého života je svět dítěte v černé a bílé barvě - poté je celý barevný. Barva je tichý jazyk a primárky červené, modré, zelené a žluté mluví hlasitě a pomáhají jasně rozlišovat tvary.

Vývoj batolat si žádá o velké jasné barvy. Je to požadavek, který je zodpovězen ve všech řadách zaměřených na batolata od společnosti KOMPAN. Zde je místo, kde se batole setkává s úžasným světem barevně převládajících zajímavých tvarů. Jedná se o úvod ke hře a kamarádům postaveným na lezení a klouzání po známých objektech pohodlné velikosti, jako je dům a zahrada, nebo napodobení cesty autem, ale tentokrát od předního sedadla za volantem.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, kontaktujte nás ještě dnes.

Hezké první den, ale vyblednou a reznou?

Postavené panely a střechy s maximální UV stabilizací si zachovají vitalitu barev po celou dobu životnosti, stejně jako pozinkované práškově lakované podpěrné sloupky. Existuje 10letá záruka na náhradní díly.

Pokud hřiště vydrží celý život, může se stát nudným?

Jedna věc se na dětském hřišti během jeho životnosti mění – a to vlny nových uživatelů. Panelová povaha stavby však znamená, že hřiště ELEMENTS lze snadno a ekonomicky „osvěžit“.

Jaký je designový koncept, který vytvořil stanice pro batolata?

Zaměření na úroveň rozvoje a potřeby dítěte je zásadní. Je to přiměřené věku, pokud jde o to, jak hrát hru, ale nikdy dál, co je dosažitelné a co odborníci označují jako „udržení dítěte v pohybu.“ Fyzický design je uklidňující, křivky, nikoli hrany a povrchy jsou příjemné a hmatové.

Proč je barva tak důležitá?

Každá barva nám říká jiný příběh. Červená je varování, modrá otevřenost a žlutá pohodlí - barvy k nám promlouvají po celý život. Televizní stanice mají Zelený pokoj, kde mohou hosté čekat na své vystoupení, protože zelená je ta nejvíce uvolňující barva. Kupte si nové auto a někdo se zeptá: „Jakou má barvu?“ Základní silné barvy pomáhají dětem definovat tvary. Asi od šesti měsíců, kdy dítě získá barevné vidění, jemné představení pastelových barev v dětském pokojíčku ustoupí odvážným a výrazným červeným, zeleným, žlutým a modrým barvám. Tom Lindhardt, umělec, jehož pozorování dětí při hře vedlo k založení společnosti KOMPAN, měl tendenci se vyhýbat zelené barvě, protože na hřištích sedmdesátých let byla tráva běžným faktorem. Dnes je povrch KOMPAN Flexotop™ výzvou k přidání další úrovně barev, a prostřednictvím designu, možnosti hraní.

 

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.