Prvky pro batolata


Nejšťastnější batolata jsou ta, která jsou stimulována výzvami přiměřenými věku. Výlet na hřiště je centrem jejich plného, ale nekomplikovaného života. Zde je velké přátelské tvary seznamují se světem přírody, exotické divočiny a každodenní normálnosti. Nejsou zastrašená nebo zmatená velikostí, housenka je nepřiměřená žirafě a slonu, ale to nevadí, jsou bezpečné, hmatové a zábavné. Auta a domy jsou také rozpoznatelné, ale mnohem lákavější než ta skutečná věc. Jejich pohyblivé vlastnosti rozvíjí drobné ručičky, inspirují mladé mozky a začínají přátelství.

Vybavení pro batolata od společnosti KOMPAN je prvním krokem na jejich celoživotní cestě. Prvním krokem na vaší cestě jim pomoci, je kliknout na produkt níže.


Zařízení pro batolata podporuje hbitost prostřednictvím příležitostí vylézt jak uvnitř, tak vně staveb. Díky tomu jsou motorické dovednosti a sebevědomí výrazně zlepšeny. Když si děti hrají, vyvíjejí hry a uvědomují si, že musí pracovat společně, aby z nich vytěžily maximum. Prostřednictvím zábavy si děti rozvíjejí dovednosti, které jim budou pomáhat po celý život.

Během prvního půl roku svého života je svět dítěte v černé a bílé barvě - poté je celý barevný. Barva je tichý jazyk a primárky červené, modré, zelené a žluté mluví hlasitě a pomáhají jasně rozlišovat tvary.

Vývoj batolat si žádá o velké jasné barvy. Je to požadavek, který je zodpovězen ve všech řadách zaměřených na batolata od společnosti KOMPAN. Zde je místo, kde se batole setkává s úžasným světem barevně převládajících zajímavých tvarů. Jedná se o úvod ke hře a kamarádům postaveným na lezení a klouzání po známých objektech pohodlné velikosti, jako je dům a zahrada, nebo napodobení cesty autem, ale tentokrát od předního sedadla za volantem.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, kontaktujte nás ještě dnes.

Hezké první den, ale vyblednou a reznou?

Postavené panely a střechy s maximální UV stabilizací si zachovají vitalitu barev po celou dobu životnosti, stejně jako pozinkované práškově lakované podpěrné sloupky. Existuje 10letá záruka na náhradní díly.

Pokud hřiště vydrží celý život, může se stát nudným?

Jedna věc se na dětském hřišti během jeho životnosti mění – a to vlny nových uživatelů. Panelová povaha stavby však znamená, že hřiště ELEMENTS lze snadno a ekonomicky „osvěžit“.

Jaký je designový koncept, který vytvořil stanice pro batolata?

Zaměření na úroveň rozvoje a potřeby dítěte je zásadní. Je to přiměřené věku, pokud jde o to, jak hrát hru, ale nikdy dál, co je dosažitelné a co odborníci označují jako „udržení dítěte v pohybu.“ Fyzický design je uklidňující, křivky, nikoli hrany a povrchy jsou příjemné a hmatové.

Proč je barva tak důležitá?

Každá barva nám říká jiný příběh. Červená je varování, modrá otevřenost a žlutá pohodlí - barvy k nám promlouvají po celý život. Televizní stanice mají Zelený pokoj, kde mohou hosté čekat na své vystoupení, protože zelená je ta nejvíce uvolňující barva. Kupte si nové auto a někdo se zeptá: „Jakou má barvu?“ Základní silné barvy pomáhají dětem definovat tvary. Asi od šesti měsíců, kdy dítě získá barevné vidění, jemné představení pastelových barev v dětském pokojíčku ustoupí odvážným a výrazným červeným, zeleným, žlutým a modrým barvám. Tom Lindhardt, umělec, jehož pozorování dětí při hře vedlo k založení společnosti KOMPAN, měl tendenci se vyhýbat zelené barvě, protože na hřištích sedmdesátých let byla tráva běžným faktorem. Dnes je povrch KOMPAN Flexotop™ výzvou k přidání další úrovně barev, a prostřednictvím designu, možnosti hraní.

 

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.