Pružinové houpačky


Všechno je to rock'n'roll

Říkali, že to je šílené, ale bylo to všechno, jen ne bláznivé. Splašená slepice, vynález společnosti KOMPAN, začala revoluci na hřišti. Stejně jako mnoho skvělých nápadů, systém pružinových houpaček je neuvěřitelně jednoduchý. Jediná ultrapevná ohebná ocelová cívka, bezpečně držená v zapuštěném základu, byla inspirací pro univerzální klasiku na hřišti. Často kopírované, nikdy lepší. 

Dítě má vždy houpačku pod kontrolou, ale ať už je umístěno na Klokanovi, Nakladači nebo Skútru, je to dobrodružství, které rozvíjí nezávislost a šanci ukázat "co dokážu". Není to všechno sólová zábava, na Leknínech je prostor pro tři přátele, a výzvu soupeřivého sdílení.

Od Šílené slepice v roce 1970 rodina pružinových houpaček nepřestala růst. Nyní je tam více než 30 variací na společné téma, rock'n'roll zábava. 

Klikněte níže a prohlédněte si některé brilantně šílené vzory. 

 


Při plánování dětského hřiště je pružinová houpačka nejuniverzálnější, co se funkcí týče. Vejde se téměř kdekoli, jediným rozhodnutím je, jakým směrem by měla být posazena. Pro ujištění , chcete, aby čelila lavičce, kde může sedět máma a táta, nebo směrem dovnitř k ostatním prvkům ukazujícím všechny možnosti hry. 

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Události roku 2020 zdůraznily, co to znamená být bez ní. Pokud jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření, je to realizace toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života, a význam čerstvého vzduchu, pokud jde o základní zdraví.

 

Jak můžeme začít? 

Výchozím bodem je nalezení správných produktů z rozsáhlého sortimentu. Doporučujeme vám kliknout a nechat se inspirovat úžasnými hřišti, která jsme nainstalovali po celém světě. Náš kompetentní a zkušený tým podpory vám pak může pomoci přetransformovat váš seznam přání do vašeho dokonalého řešení pro hřiště. Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na všechny vaše otázky, nebo získat cenovou nabídku.

ČKD

Kdo vynalezl pružinové houpačky?

Pružinová houpačka byla duchovním dítětem umělce a sochaře Toma Lindhardta. V roce 1970 to byl jeden z prvních výrobků společnosti KOMPAN, který se zrodil z jeho pozorování, že děti jsou přitahovány k barvě a předmětům velikosti a zájmu. Bláznivá slepice byla první a stala se ikonou. V současné době existuje 31 produktů založených na principu jedné pružiny.

Jsou pružinové houpačky jen pro sólové použití?

Splašená slepice byla vytvořena pro sólové použití, ale rodina pružinových houpaček se rozrostla a nyní zahrnuje řadu funkcí pro dvojité i trojité obsazení, kde si mohou hrát dokonce až čtyři děti současně.

 

Jak silné jsou pružinové houpačky?

Pružiny KOMPAN jsou navrženy tak, aby byl pohyb houpačky optimální pro mnoho uživatelů. Unikátně navržené držáky PA6 fixované hardwarem z nerezové oceli zajišťují vysokou bezpečnost při hraní. Pružiny jsou čištěny, podkladově natřeny a práškově lakovány pro vysokou odolnost v jakémkoli prostředí po celém světě.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.