Lanovky


Královny zábavy, vzrušení a akce

Neexistuje žádný jiný hrací prvek jako lanová dráha. Vyžaduje prostor, velí neustálým dobrodruhům. Je to fyzická aktivita, přesto klidná. I samotné čekání na jízdu je u dětí faktorem vývoje. Jak očekávají vzrušení v malých skupinkách v dlouhé frontě, komunikují, zlepšují sociální dovednosti, učí se být ohleduplní, střídají se. Pak je tu samotné vzrušení, 25metrová jízda jako ve filmu, která je stejně vzrušující jako bezpečná. Na konci je okamžik sociální odpovědnosti, kontrola, zda někdo čeká, a vrácení sedadla. 

Často je to velmi sólový zážitek, ale někdy, pokud máte opravdu štěstí, dvě lanovky sedí vedle sebe. S kamarádem na druhém sedadle, je to závod, šance být konkurenceschopný a naučit se sportovnímu chování, že být dobrým poraženým je stejně důležité jako být dobrým vítězem.

Klikněte níže pro první krok k zábavě s lanovými dráhami.

 


Řada samostatných herních zařízení od KOMPAN je zábavnou cestou k zahájení, doplnění nebo dokončení dokonalého hřiště. Samostatné alternativy jsou stejně rozmanité ve variaci účelu a stylu jako v materiálech. Sahají od tradičních klasik jako jsou skluzavky a houpačky, ale při pohledu progresivníma očima, až po rozsáhlé vzrušení z lanových drah nebo dobrodružné příležitosti pro batolata skrze domečky a témata.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, spojte se s námi ještě dnes.

Jsou lanové dráhy bezpečné?

Jak bezpečné je bezpečné? Jako tvůrce vzrušení je lanovka těžko překonatelná - součástí každého vzrušení je „život na hraně“ s náznakem nebezpečí nebo hrozby. Posouzení rizik je součástí každodenního života každého člověka a lanovkou představujeme, že je třeba, aby si děti udělaly čas na rozebrání svých limitů a následků jakéhokoli jednání. Lanovka má tendenci zvyšovat svoji úroveň bezpečnosti zvýšenou opatrností.

Potřebuje lanová dráha svažitou krajinu?

Lanovky KOMPAN jsou k dispozici jak pro svažité terény se dvěma stejně vysokými věžemi, tak pro ploché prostředí s vyšší startovací věží, aby poskytly potřebný sklon. Aby bylo možné dostat se na sedadlo, KOMPAN nabízí věže s dlouhou nájezdovou rampou. Alternativně lze přebytek vytěžené zeminy z instalace použít k vytvoření kopce pro přístup k sedadlu.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.