Hudební & vzdělávací prvky


Zvuk hry

Hra je přirozený instinkt. Dítě zvedne jakýkoli kousek lana a najde sto způsobů jak ho použít. Díky hudebnímu a výukovému vybavení KOMPAN mohou děti hru interpretovat tak, jak ji vidí a slyší.

Díky vhodně pojmenovanému Ovládacímu hracímu panelu, dítě může nastavit úkoly a problémy, které má vyřešit. A pak je tu Hudební panel, KOMPAN se ujal xylofonu, kde pružinové knoflíky po uvolnění pošlou tón kolem hřiště. S praxí se kombinace not může dokonce stát hudbou. Kromě panelů, křídy a magnetické tabule umožňují dospělým, aby se připojili a pomohli postrčit a inspirovat mladé mysli.


Při plánování hřiště jsou funkce hudby a učení užitečné k tomu, aby téma získalo druhou úroveň.

Řada samostatných herních zařízení od KOMPAN je zábavnou cestou k zahájení, doplnění nebo dokončení dokonalého hřiště. Samostatné alternativy jsou stejně rozmanité ve variaci účelu a stylu jako v materiálech. Sahají od tradičních klasik jako jsou skluzavky a houpačky, ale při pohledu progresivníma očima, až po rozsáhlé vzrušení z lanových drah nebo dobrodružné příležitosti pro batolata skrze domečky a témata.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Jestliže jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření v roce 2020, je to uvědomění si toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života a důležitost čerstvého vzduchu z hlediska základního zdraví. Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, spojte se s námi ještě dnes.

Mohou děti zahrát melodii?

Pokud můžete získat melodii ze sedmi not, ano, ale nemluvíme zde o klavíru Steinway. Pro děti je rozdíl mezi notami lákadlem, ne při skládání symfonie. Ale kdo ví, jaké semeno bude zaseto rukama převádějícím pohyb na zvuk? Wolfgang Amadeus Mozart složil své první hudební dílo, když mu bylo pět let. Jen si pomyslete, dnes by si Wolfgang musel počkat rok, než vyšplhá na GIANT Nest Swing, kde je startovací věk šest.

Potřebujete více typů hracích panelů?

KOMPAN má celou řadu mnoha různých hracích panelů, které lze nabídnout jako samostatné hrací stanice. Mnoho z nich je zobrazeno v našich hracích systémech v katalogu nebo na našich webových stránkách. Chcete-li se dozvědět více o možnostech, kontaktujte prodej společnosti KOMPAN.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section