Hrací stanice pro batolata


Práce ve hře

Zvědavost možná zabila kočku, ale je hnací silou pro stimulaci dotazující se mysli batole. Ve světě s neustálým „nedotýkejte se“ je příležitost dostat „do rukou“ velká kola, čepy a čudlíky vzácná - a ochotně popadnutá.

Stanice pro batolata společnosti KOMPAN interpretují reálná prostředí od domova a zahrad po skleník a květinářství, a umožňují batoleti napodobit matku a otce v dílně a kuchyni. Věku přiměřené velikosti a přeplněné herními funkcemi jsou stanice na obou stranách otevřené poklopy a dveřmi, které nabízejí příležitost k dramatickému hraní rolí. Bez ukotvení jsou snadno přemístitelné dospělými, dovnitř i ven, takže to dobře známé může být také v čerstvém prostředí.

Prvním krokem je kliknutí na produkt pro inspiraci.

 


Zařízení pro batolata podporuje hbitost prostřednictvím příležitostí vylézt jak uvnitř, tak vně staveb. Jsou plné zajímavých oken a děr, které je třeba prozkoumat. Díky tomu jsou motorické dovednosti a sebevědomí výrazně zlepšeny. Když si děti hrají, vyvíjejí hry a uvědomují si, že musí pracovat společně, aby z nich vytěžily maximum. Prostřednictvím zábavy si děti rozvíjejí dovednosti, které jim budou pomáhat po celý život.

Během prvního půl roku svého života je svět dítěte v černé a bílé barvě - poté je celý barevný. Barva je tichý jazyk a primárky červené, modré, zelené a žluté mluví hlasitě a pomáhají jasně rozlišovat tvary.

Vývoj batolat si žádá o velké jasné barvy. Je to požadavek, který je zodpovězen ve všech řadách zaměřených na batolata od společnosti KOMPAN. Zde je místo, kde se batole setkává s úžasným světem barevně převládajících zajímavých tvarů. Jedná se o úvod ke hře a kamarádům postaveným na lezení a klouzání po známých objektech pohodlné velikosti, jako je dům a zahrada, nebo napodobení cesty autem, ale tentokrát od předního sedadla za volantem.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, kontaktujte nás ještě dnes.

Hezké první den, ale vyblednou a reznou?

Postavené panely a střechy s maximální UV stabilizací si zachovají vitalitu barev po celou dobu životnosti, stejně jako pozinkované práškově lakované podpěrné sloupky. Existuje 10letá záruka na náhradní díly.

Pokud hřiště vydrží celý život, může se stát nudným?

Jedna věc se na dětském hřišti během jeho životnosti mění – a to vlny nových uživatelů. Panelová povaha stavby však znamená, že hřiště ELEMENTS lze snadno a ekonomicky „osvěžit“.

Jaký je designový koncept, který vytvořil stanice pro batolata?

Zaměření na úroveň rozvoje a potřeby dítěte je zásadní. Je to přiměřené věku, pokud jde o to, jak hrát hru, ale nikdy dál, co je dosažitelné a co odborníci označují jako „udržení dítěte v pohybu.“ Fyzický design je uklidňující, křivky, nikoli hrany a povrchy jsou příjemné a hmatové.

Proč je barva tak důležitá?

Každá barva nám říká jiný příběh. Červená je varování, modrá otevřenost a žlutá pohodlí - barvy k nám promlouvají po celý život. Televizní stanice mají Zelený pokoj, kde mohou hosté čekat na své vystoupení, protože zelená je ta nejvíce uvolňující barva. Kupte si nové auto a někdo se zeptá: „Jakou má barvu?“ Základní silné barvy pomáhají dětem definovat tvary. Asi od šesti měsíců, kdy dítě získá barevné vidění, jemné představení pastelových barev v dětském pokojíčku ustoupí odvážným a výrazným červeným, zeleným, žlutým a modrým barvám. Tom Lindhardt, umělec, jehož pozorování dětí při hře vedlo k založení společnosti KOMPAN, měl tendenci se vyhýbat zelené barvě, protože na hřištích sedmdesátých let byla tráva běžným faktorem. Dnes je povrch KOMPAN Flexotop™ výzvou k přidání další úrovně barev, a prostřednictvím designu, možnosti hraní.

 

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.