Hrací domky a tematická hra


Zmenšete a vytvořte skvělou zábavu 

Svět je velký, zvláště pokud se na něj díváte očima dítěte. Jak hezké je tedy, když známé předměty, dům, vlak, nákladní auto, se přemění do pohodlně „přátelské“ velikosti. Otevřený design témat, jako je Jumbo Bench, Fire Engine nebo Mars Rover, povzbuzuje děti ke společnému hraní, sdílení plánů a komunikaci. Je to první fáze formování komunity.

Témata jsou vynikajícím způsobem, jak povzbudit hraní rolí a stimulovat jazyk zavedením konceptu dramatické hry. Šířka designu je obrovská, od krokodýlů po kočáry, mnoho témat, se kterými se děti v reálném životě ještě nesetkali, ale plné barev rozšiřujících mysl, otevírá dveře k pochopení hodnoty přátelství.

Kliknutím na tyto produkty se můžetepodívat na naši širokou nabídku tematického vybavení dětských hřišť a domečků. Pokud potřebujete pomoc, neváhejte kontaktovat naše konzultanty.


Řada samostatných herních zařízení od KOMPAN je zábavnou cestou k zahájení, doplnění nebo dokončení dokonalého hřiště. Samostatné alternativy jsou stejně rozmanité ve variaci účelu a stylu jako v materiálech. Sahají od tradičních klasik jako jsou skluzavky a houpačky, ale při pohledu progresivníma očima, až po rozsáhlé vzrušení z lanových drah nebo dobrodružné příležitosti pro batolata skrze domečky a témata.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Jestliže jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření v roce 2020, je to uvědomění si toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života a důležitost čerstvého vzduchu z hlediska základního zdraví.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, spojte se s námi ještě dnes.

V jakém věku si batole začíná užívat hraní?

Řada KOMPAN začíná od okamžiku, kdy dítě může lézt. Zde jsou děti přitahovány jasnými barvami a pomalu rostoucí realizací známosti každodenních věcí života.

Jak můžeme začít? 

Výchozím bodem je nalezení správných produktů z rozsáhlého sortimentu. Doporučujeme vám kliknout a nechat se inspirovat úžasnými hřišti, která jsme nainstalovali po celém světě. Náš kompetentní a zkušený tým podpory vám pak může pomoci přetransformovat váš seznam přání do vašeho dokonalého řešení pro hřiště. Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na všechny vaše otázky, nebo získat cenovou nabídku.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.