Hra s pískem a vodou


Životně důležitá součást kreativního a kognitivního vývoje dítěte

Všichni známe ten pocit písku propadajícího mezi prsty. Proč? Protože jsme to jako děti zažili tolikrát. Hra s pískem a vodou je pro děti fascinují. Děti plně zaujaté hrou zde mohou trávit hodiny a hodiny. Kromě zábavy má hra s pískem a vodou také nesmírný dopad na vývoj dítěte. Stavba čehokoli z písku například umožňuje dítěti vnímat úspěch a stimuluje kreativitu dítěte.

Pískoviště s vodou společnosti KOMPAN povzbuzují děti ke společné hře. Učí se při hře střídat a sledovat, jak svou kreativitu rozvíjejí také jejich kamarádi. Pískoviště s vodou od společnosti KOMPAN je k dispozici v mnoha tvarech a velikostech. Jejich společným prvkem je atraktivní vzhled, který v dětech probouzí zvědavost.


Všechny produkty


Písek a voda jsou dva jednoduché materiály, které živí představivost a kreativitu dětí všech věkových kategorií. Různé textury písku smíchané s vodní hrou vytváří prostor pro hodiny zábavy a kreativity. Tato hra rozvíjí hmat, podporuje interakci mezi dětmi různých schopností, pomáhá dětem porozumět principu příčiny a následku a oslovuje širokou věkovou skupinu.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section