Hra s pískem a vodou


Poznejte přírodu

Je na tom něco extra příjemného, když se vaše ruce dostanou do písku a vody, zvláště pokud jste ještě dítě. Ve světě plném betonu, pevných kostek/cihel a  tvrdých nárazů je smyslový zážitek něčeho fyzicky atraktivního, jako je tekoucí voda a písek, příležitostí hrát si a učit se zároveň. Když se spojí, písek a voda mají obrovský dopad na kreativní a kognitivní vývoj malého dítěte. Od pocitu úspěchu v konstrukci něčeho vytvořeného zcela jejich vlastní myslí, až po obratnost špinavých rukou, které to umožnily - je to velmi hmatatelný zážitek. Témata, představující koncepty jako Vodopád & Kaskáda a Fontána mořské panny, pomáhají spouštět představivost.

Většina prvků na hřištích funguje tak, jak to zamýšlel tým designového studia KOMPAN, a zůstává stabilní, ale s pískem a vodou je výsledek každodenní hry doslova ve vlastních rukou a myslích dítěte. Je to fascinující platforma pro individuálně první setkání dítěte s fyzikou, probuzení kreativity a porozumění.

Chcete-li začít dobrodružství, klikněte na prvky.


Řada samostatných herních zařízení od KOMPAN je zábavnou cestou k zahájení, doplnění nebo dokončení dokonalého hřiště. Samostatné alternativy jsou stejně rozmanité ve variaci účelu a stylu jako v materiálech. Sahají od tradičních klasik jako jsou skluzavky a houpačky, ale při pohledu progresivníma očima, až po rozsáhlé vzrušení z lanových drah nebo dobrodružné příležitosti pro batolata skrze domečky a témata.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Jestliže jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření v roce 2020, je to uvědomění si toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života a důležitost čerstvého vzduchu z hlediska základního zdraví.

Doporučujeme kliknout a nechat se inspirovat úžasnými hřišti, která jsme nainstalovali po celém světě.

Jsou návrhy flexibilní?

Správný tok písku a vody znamená, že jednotky musí dodržovat to, s čím přišli designéři, avšak jednotlivé prvky mohou být umístěny tam, kde nabízejí nejpřístupnější zábavu.

Ovlivňuje písek a voda jiné hrací plochy?

Písek, spíše než voda, má schopnost posouvat se. Pokud se mu podaří dostat se domů v botách a kapsách, může se plazit po celém hřišti. Je však více než pravděpodobné, že pokud je zde pískový a vodní prvek, pak bezpečným povrchem celého hřiště může být písek.

Jak můžeme začít?

Výchozím bodem je nalezení správných produktů z rozsáhlého sortimentu. Doporučujeme vám kliknout a nechat se inspirovat úžasnými hřišti, která jsme nainstalovali po celém světě. Náš kompetentní a zkušený tým podpory vám pak může pomoci přetransformovat váš seznam přání do vašeho dokonalého řešení pro hřiště. Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na všechny vaše otázky, nebo získat cenovou nabídku.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.