Sedák Ty&Já

Sedák Ty&Já přidá k rodinnému životu hodiny společné radosti: rodiče a děti se houpají spolu, učitelé a studenti, starší sourozenci a mladší, všichni sdílejí plovoucí pocit závratě z houpání ve výšce. Pohyb houpání, kromě skvělé zábavy, procvičuje vestibulární systém batolat, jejich pocit rovnováhy a prostoru. Pozice sedu trénuje vnitřní svalstvo.

Sedák pro batolata má velké otvory pro nohy, které podporují snadný přístup i výstup pro dítě i pro dospělé. Široké přední rukojeti zabraňují tomu, aby se sedadlo s dítětem překlopilo. Tyto funkce přispívají k pocitu bezpečnosti dítěte - i dospělého. S dospělým, který bude sedět, bude mít dítě vzácnou šanci na pohled z očí do očí při houpání, a na koukání na dospělého z různých úhlů. Pro společensko-emocionální vazbu je tato houpačka jedinečná. 


Vyberte variantu

SWING SEAT YOU & ME H:2.5

EN – RED/BLACK – SS CHAINS

SW990121-00


Číslo produktu: SW990121

Typ produktu: Houpačky

Skupina výrobků: Samostatná herní zařízení

1+

Certifikáty:

Produktový list
COM_REDSHOPB_FILE_PLANDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_2D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_3D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_CAD1
COM_REDSHOPB_FILE_CAD2

No content yet

{fields.product-skill-text}


Hra podle společnosti KOMPAN

Máme trojí cíl: UCHVÁTIT, což stimuluje touhu ZŮSTAT a prostřednictvím fyzického i mentálního hraní se ROZVÍJET - více se dozvíte v našem videu o hře.

Zrealizujte své jedinečné místo snů

Prostřednictvím odborných znalostí specializovaných odborníků v KOMPAN Design Studio můžete proměnit své vysněné místo v zábavnou dominantu, která vyvolá jedinou reakci – wow! 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section