Houpačky


Houpačky spojují lidi

Hřiště a komerční hrací zařízení, pro všechny věkové skupiny i úrovně schopností, které jsou vytvořeny pro stimulaci fyzického a kognitivního vývoje dětí. Od houpaček, skluzavek až po lanovky a hrací domečky. Vyrábíme vysoce kvalitní a bezpečné vybavení dětských hřišť.

Nabízíme jak nadčasové klasiky, tak i inovace jako z jiného světa, což vám usnadňuje vybrat jedinečné řešení, které bude stimulovat vývoj dítěte.


Všechny produkty


Oblíbená součást všech hřišť. Naše houpačky přicházejí v různých provedeních, aby vyhovovaly dětem, kteří tuto aktivitu dobře znají, ale i batolatům, kteří s houpáním teprve začínají. Rozvíjí pocit rovnováhy a prostoru, je vzrušující, multifunkční a bezpečné, podporuje skupinovou hru.

Ve společnosti KOMPAN se snažíme vyvíjet moderní, flexibilní a vysoce odolné výrobky pro všechny věkové skupiny a schopnosti. Naše houpačky jsou toho dobrým příkladem.

V roce 2018 jsme aktualizovali konstrukci ocelových houpačkových rámů tak, aby byly extrémně přizpůsobitelné všem požadavkům zákazníků a byly k dispozici v galvanizovaných i barevných provedeních.

Vzrušení je hlavním motivátorem fyzicky náročné hry, a houpačky jsou opravdu vzrušující.

Děti se musí naučit houpání, ale jakmile ho jednou umí, houpání jim přinese hodně radosti. Kromě toho houpání trénuje dětský vestibulární aparát, jeho koordinaci a cit pro rovnováhu. Jedná se o základní motorické dovednosti, které jsou zásadní pro to, aby se dítě mohlo vydat do světa a zvládnout jeho nástrahy.

Portálové houpačky

Portálové houpačky jsou modernizací tradičního velice oblíbeného produktu, vyrobené ze žárově zinkované oceli. Houpačky jsou k dispozici ve třech výškách: 2,0m pro předškolní děti, 2,5m a 3,0m pro děti školního věku. Tento vysoce flexibilní systém umožňuje nabídnout víceprvkové houpačky - tolik houpaček, kolik je třeba. Každá sekce sestavy může být vybavena různými sedáky (pro batolata, předškolní děti nebo standardní, popřípadě hnízdo pro více dětí). Technická varianta anti-wrap, pro zabránění možnosti omotání houpačky kolem břevna, je dostupná pro standardní sedáky a sedáky pro předškolní děti.

A-rámové houpačky

A-rámové houpačky jsou klasické houpačky. A-rámové houpačky společnosti Kompan jsou navrženy tak, aby byly neomezeně flexibilní. Nabízí možnosti použití různého materiálu, typů kotvení, sedátek, řetězů, odpružení a vzhledu desek. Tento modulární systém umožňuje kombinovat víceprvkové houpačky (tolik houpaček, kolik je požadováno). Každá sekce sestavy může být vybavena různými sedáky (pro batolata, předškolní děti nebo standardní, popř. hnízdo pro více dětí). Technická varianta anti-wrap, pro zabránění opotání houpačky kolem břevna, je dostpná pro standarní sedáky a sedáky pro předškolní děti. A-rámové houpačky jsou k dispozici ve dvou výškových variantách - 2,0m pro předškolní děti a 2,5m pro děti školního věku.

Ptačí hnízda

Dobře navržené sedáky houpaček jsou nezbytné pro pozitivní zážitek ze hry. Společnost Kompan je hrdá, že může nabídnout dva typy ptačích hnízd. Oba se soustředí na uživatelskou přívětivost, kvalitu komponent a bepečnosti při nárazu. Sedáky jsou dostupné ve variantách - lanové ptačí hnízdo a tvrdé ptačí hnízdo. Společnost Kompan navrhla sedáky tak, aby byly lehké a značně zlepšily bezpečnost při nárazu. Měkké a nárazy tlumící nárazníky s protiskluzovým povrchem činí sedák velice uživatelsky příjemným.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section