Herní panely


Něco málo navíc pro zábavu, hraní a učení

Prostřednictvím volné hry se děti učí poslouchat svůj přirozený instinkt, a tak rozvíjet své základní lidské dovednosti.

Díky herním panelům KOMPAN můžete učení doplnit o další dimenzi, a to prostřednictvím hry. Panely vám mohou pomoci vést učení dítěte směrem ke konkrétním studijním tématům.

Panely umožňují, aby se do hry zapojili také dospělí a aby děti při učení nových věcí vedli. Například prostřednictvím kreslení křídou na tabuli, společným hraním na hudební panely nebo výsadbou semínek do bedny na zeleninu a sledováním, jak vše roste. 

Herní panely KOMPAN vám umožní navrhnout si vlastní výukovou oblast, která odpovídá vaší vizi.


Při plánování hřiště jsou funkce hudby a učení užitečné k tomu, aby téma získalo druhou úroveň.

Řada samostatných herních zařízení od KOMPAN je zábavnou cestou k zahájení, doplnění nebo dokončení dokonalého hřiště. Samostatné alternativy jsou stejně rozmanité ve variaci účelu a stylu jako v materiálech. Sahají od tradičních klasik jako jsou skluzavky a houpačky, ale při pohledu progresivníma očima, až po rozsáhlé vzrušení z lanových drah nebo dobrodružné příležitosti pro batolata skrze domečky a témata.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Jestliže jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření v roce 2020, je to uvědomění si toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života a důležitost čerstvého vzduchu z hlediska základního zdraví. Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, spojte se s námi ještě dnes.

Mohou děti zahrát melodii?

Pokud můžete získat melodii ze sedmi not, ano, ale nemluvíme zde o klavíru Steinway. Pro děti je rozdíl mezi notami lákadlem, ne při skládání symfonie. Ale kdo ví, jaké semeno bude zaseto rukama převádějícím pohyb na zvuk? Wolfgang Amadeus Mozart složil své první hudební dílo, když mu bylo pět let. Jen si pomyslete, dnes by si Wolfgang musel počkat rok, než vyšplhá na GIANT Nest Swing, kde je startovací věk šest.

Potřebujete více typů hracích panelů?

KOMPAN má celou řadu mnoha různých hracích panelů, které lze nabídnout jako samostatné hrací stanice. Mnoho z nich je zobrazeno v našich hracích systémech v katalogu nebo na našich webových stránkách. Chcete-li se dozvědět více o možnostech, kontaktujte prodej společnosti KOMPAN.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.