Balancování & lezení


Vyvažovací a lezecké vybavení dětského hřiště - nádherně jednoduché

Patří mezi nejzákladnější prvky dětských hřišť, ale pokud jde o vývoj, patří také mezi ty nejdůležitější. Navigace ve třech nebo více krocích nebo podél třímetrového trámu vyžaduje zaostření, s koncentrací ovládající rovnováhu a vizuální interpretaci. Balanční a lezecká řada KOMPAN je hřiště zbavené témat a barev, je to nahá tělocvična pro dovednosti života.

Rovnováze nelze učit, ale lze ji rozvíjet - je to důležité téměř v každém aspektu života. Dobří fotbalisté jsou často definováni smyslem pro rovnováhu, mladá matka, která nosí své dítě, se automaticky vyvažuje z důvodu bezpečnosti, starší osoba při nakupování na to spoléhá, aby bezpečně vstoupila a opustila eskalátor. Lezení přináší další sadu dovedností s několika překvapivými důsledky. Schopnost číst je spojena s nutností křížové koordinace rukou a nohou při lezení. Základní vybavení, které je krásně jednoduché.

Vylezte na palubu kliknutím níže.

 


Při plánování hřiště jsou vyvažovací nástroje užitečné při „slepování“ témat a propojování jednoho aspektu s druhým jako spojení.

Řada samostatných herních zařízení od KOMPAN je zábavnou cestou k zahájení, doplnění nebo dokončení dokonalého hřiště. Samostatné alternativy jsou stejně rozmanité ve variaci účelu a stylu jako v materiálech. Sahají od tradičních klasik jako jsou skluzavky a houpačky, ale při pohledu progresivníma očima, až po rozsáhlé vzrušení z lanových drah nebo dobrodružné příležitosti pro batolata skrze domečky a témata.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Jestliže jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření v roce 2020, je to uvědomění si toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života a důležitost čerstvého vzduchu z hlediska základního zdraví.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, spojte se s námi ještě dnes.

Jak víme, co potřebujeme?

Náš prodejní tým zná produktovou řadu i pozpátku. Po zobrazení těchto webových stránek je kontaktujte jako výchozí bod a odtud můžeme filtrovat vaše potřeby do dokonalého návrhu.

 

Můžeme naplánovat dětské hřiště, které je instalováno ve fázích, dokonce i během několika let?

Ano, i přesto že je skvělé, když přeměníte oblast na celé hřiště najednou, což znamená snížení dlouhodobých režijních nákladů, přemýšlení dopředu a postupné zavádění nových funkcí v průběhu času, udržuje oblast svěží a atraktivní. Některá velká hřiště vyrostla z jediné houpačky a skluzavky nebo samostatného prvku. Egeskov Slot, hrad v Dánsku, je klasický příběh o takové stavbě. Celoživotní odolnost dětských hřišť KOMPAN znamená, že se neustále přidávají nové funkce. Na hradě Egeskov často uvolňují místo tím, že přemístí jeden oblíbený prvek a nahradí jej nejnovějšími produkty KOMPAN.

Vyžaduje toto zařízení neustálý dohled?

To je otázka, která se může vztahovat na většinu herních situací, ve skutečnosti na většinu věcí v životě. Pokud jste přesvědčeni, že děti jsou dostatečně schopné a zodpovědné na to, aby mohly jezdit na kole, měly by být schopné hrát si. Z hlediska možného zranění není vyvažovací a lezecké vybavení o nic nebezpečnější a ve skutečnosti méně riskantní než jízda na tom kole, zvláště pokud je povrch něco jako Flexotop ™ od společnosti KOMPAN - což přináší nejen bezpečnost na hrací ploše, ale také barvu , design a herní příležitosti.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.