Samostatná herní zařízení


Skluzavky, houpačky, vahadlové houpačky a pružinové houpačky - to vše jsou volně stojící herní zařízení. Klasiky, které stojí samostatně, ale společně se stávají hřištěm, opravdu žádné hřiště není kompletní bez nich v jakékoliv formě. 

Kompan stojí v čele designu dětských hřišť již půl století. Od té doby, co šťastné pozorování obrátilo některé městské umění do herních prvků, design týmy a behaviorální specialisté neustále posouvají laťku výš, pokud jde o radost a výhody které hřiště vytváří. Kultovní pružinová houpačka Šílená slepice začala revoluci, která se nezastavila. Dnešní hřiště jsou velkolepá, pokud jde o témata a rozmanitost, ale jsou to právě volně stojící zařízení, která začínají párty nebo jsou třešničkou na dortu.

Prohlédněte si volně stojící herní zařízení v níže uvedených kategorií - Pojďme si hrát.


Široká škála herních klasik

Řada volně stojících henrích zařízení společnosti KOMPAN nabízí svět herních příležitostí. Každý herní prvek také nabízí každému dítěti platformu pro vlastní rozvoj. Naše točidla a kolotoče pomáhají dětem trénovat jejich smysl pro rovnováhu, budovat svalovou sílu a hustotu kostí.

Tematické herní prvky společnosti KOMPAN podporují u dětí dramatickou hru, která stimuluje jejich jazykový vývoj a poznávání. Hra s pískem a vodou vyvolává pocit úspěchu skrz kreativitu, zatímco stání a čekání na lanové dráze je lekcí trpělivosti a spravedlnosti před vzrušením z jízdy.

Kdo vynalezl Šílenou slepici?

Šílená slepice byla vynalezena Tomem Lindhardtem v roce 1972. Byla to jedna z prvních inovací na hřištích od společnosti KOMPAN, předních světových výrobců dětských hřišť se sídlem v Dánsku. Na základě bezpečně uzemněné pružiny byla Šílená slepice první alternativou k houpačce s výhodou, že ji můžete ovládat sami. To začalo celou rodinu pružinových houpaček; v současné době existuje více než 30 variant.

Jaký je nejlepší povrch pro dětská hřiště?

Byly doby, kdy jste přistáli z houpaček a skluzavek na betonu nebo štěrku. Dnes existuje mnoho povrchů k dispozici, všechny s dobrými vlastnostmi, některé s nevýhodami. Písek a dřevní štěpky jsou například levné, ale otevřené znečištění ze zvířat a nejsou bezbariérové, asfalt je odolný, ale nemilosrdný, a potom jsou tu gumované možnosti. Bezpečné přistání, jako je Flexotop společnosti KOMPAN, který je dodáván ve 24 barvách, což umožňuje návrhářům přeměnit povrch na prvek, vytvářet cesty a rybníky, podněcovat mladé mysli a přidávat herní hodnotu.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.