Vesnice Robinia


Malé herní funkce s velkými příležitostmi

Kouzlo Vesnice Robinia je v měřítku velikosti i výběru. Vesnice může být malá a pro malé lidi, ale plná variací a charakteru. Dřevo Robinia, postavené na jednoduchých tématech, jako je Lesní obchůdek nebo hrozivé Čarodějovo doupě, je dobře využito při vytváření lákavých hracích prostor.

Dokonce i pouhou instalací pár prvků, Vesnice vyvolává komunitní atmosféru, kde se malé děti učí komunikovat, rozvíjet jazykové dovednosti a pochopení sdílení, stejně jako nutnost správného rozhodnutí jak zdolat mosty a pavoučí sítě. Bradla a věže s visutou dráhou přináší pocit odvahy a transformují batolata do dětí.


Vesnice Robinia představuje mnoho možností. Lákavá jména jako Čarodějnická věž, Pavoučí chaloupka a Dvouvěžová pevnost mohou být spojena různými mosty, z nichž každá přináší mladým kamarádům nový pocit vzrušení a odvahy. Dřevo Robinia díky svým jedinečným zrnám a přírodním tvarům dodává celému hřišti hřejivý a přátelský pocit.

Robinia strom je triumf přírody. Jako strom, vede si skvěle na každé úrovni. Roste v chudých půdách, zásobuje dusík do země, což povzbuzuje jiné rostliny, jeho květy jsou zdrojem medu Acadia a jeho listy vydechují Co2. Dobře se přizpůsobuje v městských oblastech a zkrášluje mnoho bulvárů a ulic. Při řezání, pařez se rychle regeneruje a roste. Je vysoce udržitelný. Dřevo je jemnozrnné, pevné a odolné - perfektní materiál pro herní prvky. 

Další výhodou, kterou Robininia zobrazuje je, že samo určuje, jak má být použito. Každý kus je jedinečný, přinášející určitou míru individuality do herní vesnice. 

Jak můžeme začít? 

Výchozím bodem je nalezení správných produktů z rozsáhlého sortimentu. Doporučujeme vám kliknout a nechat se inspirovat úžasnými hřišti, která jsme nainstalovali po celém světě. Náš velmi kompetentní a zkušený tým podpory vám pak může pomoci přetransformovat váš seznam přání do vašeho jedinečného venkovního řešení. Neváhejte nás kontaktovat a položit všechny vaše dotazy nebo získat cenovou nabídku.

Jak jsou produkty dodávány a nainstalovány?

Po úplné montáži a schválení ve výrobě jsou výrobky demontovány do větších modulů a odeslány na místo, aby byly znovu sestaveny pomocí zvedacích strojů.

Jak zajistíme zachování pěkných barev a dřevěného lesku?

KOMPAN nabízí programy na různých úrovních, které pomáhají zákazníkům s údržbou dětských hřišť.

Mohou být kombinace navrženy v přístupnějších verzích?

KOMPAN nabízí rampový systém, který lze přizpůsobit jakémukoli požadovanému řešení. Rampa poskytuje přístup ke zvýšeným aktivitám pro děti všech schopností a poskytuje rozšířený počet pozemních přístupných herních aktivit.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.