Pružinová houpadla Robinia


Umění na okraji přírody

Delfíni a brouci, mravenci a včely, muly a poníci, pružinová houpadla Robinia berou tvory z přírody a přetvoří je do rafinovaného, dřevěného herního formátu. Pružinová houpadla jsou vynálezem společnosti KOMPAN, jsou ikonou na hřišti a se dřevem Robinia se stávají trojrozměrnou atrakcí. Kromě modelování hmyzu, zvířat a savců se teplo a taktnost dřeva Robinia nádherně promítá do dalších oblíbenců a přidává novou kapitolu do příběhu Pružinových houpaček.

Pružinová houpadla představují nepostradatelný prvek, když jsou umístěna na jakémkoli hřišti. Děti se rychle chopí příležitosti houpání na několik minut mezi prožitím dalšího prvku. Pružinová houpadla Robinia spadají do dvou kategorií, ty založené na tvorech, které jsou do značné míry sólo zkušeností, a pružiny ve verze houpačky. Obě kategorie povzbuzují děti, aby se dělily a střídaly. 


Pružinová houpadla patří mezi nejoblíbenější herní prvky, ale i když je hřiště "neaktivní", sochařská kvalita brouků a zvířat přináší na hřiště pocit obsazení. 

Kombinace přírodní Robinia a lan umožňuje pocit, že jste blízko přírodě, ve skutečnosti umístění na okraji lesa je obzvláště populární místo.

Robinia strom je triumf přírody. Jako strom, vede si skvěle na každé úrovni. Roste v chudých půdách, zásobuje dusík do země, což povzbuzuje jiné rostliny, jeho květy jsou zdrojem medu Acadia a jeho listy vydechují Co2. Dobře se přizpůsobuje v městských oblastech a zkrášluje mnoho bulvárů a ulic. Při řezání, pařez se rychle regeneruje a roste. Je vysoce udržitelný. Dřevo je jemnozrnné, pevné a odolné - perfektní materiál pro herní prvky.   

Další výhodou, kterou Robininia zobrazuje je, že samo určuje, jak má být použito. Každý kus je jedinečný, přinášející určitou míru individuality do každé herní včely, brouka či poníka. 

Jak můžeme začít? 

Výchozím bodem je nalezení správných produktů z rozsáhlého sortimentu. Doporučujeme vám kliknout a nechat se inspirovat úžasnými hřišti, která jsme nainstalovali po celém světě. Náš velmi kompetentní a zkušený tým podpory vám pak může pomoci přetransformovat váš seznam přání do vašeho jedinečného venkovního řešení. Neváhejte nás kontaktovat a položit všechny vaše dotazy nebo získat cenovou nabídku.

Který prvek je nejoblíbenější?

Každé dítě má oblíbené zvíře nebo stvoření a v řadě Pružinových houpaček Robinia je spousta roztomilých na výběr. Včely a brouci jsou obzvláště populární, možná proto, že často přicházejí v houfu. 

Jakou konzervaci potřebuje dřevo?

 

Robinia dřevo vydrží ve venkovním prostředí po mnoho let bez konzervace. Dřevo může být ošetřeno nebo neošetřeno. 

Jak jsou pružinová houpadla navržena?

Pružiny KOMPAN jsou navrženy tak, aby byl pohyb každé pružiny optimální. Unikátní navržené držáky PA6 fixované upevňovacími prostředky z nerezové oceli zajišťují vysokou bezpečnost při hraní. Pružiny jsou čištěny, natřeny a práškově lakovány pro vysokou odolnost v jakémkoli prostředí.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.