Herní systémy Robinia


Jednoduše mimořádné 

Na papíře se Herní systémy Robinia zdají zjednodušené – ale přidáte-li děti, stanou se úlem mimořádné činnosti. Robinia verze herních systémů se liší od tradičního designu v tom, že namísto obvyklé konstrukce využívající 4 sloupy, využívá pouze 3. To je nejspíše původ jejich více zjednodušeného vzhledu. Zachovávání jednoduchosti má výhody v tom, že trojúhelníkový tvar je geometricky silný a snížení jednoho nosného sloupku na každé věži znamená rychlejší a levnější instalaci.

Trojúhelníkový tvar vytváří otevřenější a lákavější návnadu ke hře. Neexistují žádné skryté rohy. Tento systém je velmi komplexní, povzbuzující komunikaci a účast. Kombinace přírodní Robinia a lan umožňuje pocit, že jste blízko přírodě, ve skutečnosti umístění na okraji lesa je obzvláště populární místo.  

Doporučujeme vám kliknout a nechat se inspirovat úžasnými hřišti, která jsme nainstalovali po celém světě.


Herní systémy Robinia jsou tichým klenotem a ideálním místem pro zakomponování produktů z řady Pružinová houpadla Robinia. Přidáním jednoho houpadlo Brouk, nebo i dvou, se opravdu zajišťuje rozmanitost a charakter tohoto kompaktního hřiště. 

Robinia strom je triumf přírody. Jako strom, vede si skvěle na každé úrovni. Roste v chudých půdách, zásobuje dusík do země, což povzbuzuje jiné rostliny, jeho květy jsou zdrojem medu Acadia a jeho listy vydechují Co2. Dobře se přizpůsobuje v městských oblastech a zkrášluje mnoho bulvárů a ulic. Při řezání, pařez se rychle regeneruje a roste. Je vysoce udržitelný. Dřevo je jemnozrnné, pevné a odolné - perfektní materiál pro herní prvky. 

Další výhodou, kterou Robininia zobrazuje je, že samo určuje, jak má být použito. Každý kus je jedinečný, přinášející určitou míru individuality do herní vesnice. 

Jak můžeme začít? 

Výchozím bodem je nalezení správných produktů z rozsáhlého sortimentu. Doporučujeme vám kliknout a nechat se inspirovat úžasnými hřišti, která jsme nainstalovali po celém světě. Náš velmi kompetentní a zkušený tým podpory vám pak může pomoci přetransformovat váš seznam přání do vašeho jedinečného venkovního řešení. Neváhejte nás kontaktovat a položit všechny vaše dotazy nebo získat cenovou nabídku.

Jak jsou produkty dodávány a nainstalovány?

Po úplné montáži a schválení ve výrobě jsou výrobky demontovány do větších modulů a odeslány na místo, aby byly znovu sestaveny pomocí zvedacích strojů.

Jak zajistíme zachování pěkných barev a dřevěného lesku?

KOMPAN nabízí programy na různých úrovních, které pomáhají zákazníkům s údržbou dětských hřišť.

Mohou být kombinace navrženy v přístupnějších verzích?

KOMPAN nabízí rampový systém, který lze přizpůsobit jakémukoli požadovanému řešení. Rampa poskytuje přístup ke zvýšeným aktivitám pro děti všech schopností a poskytuje rozšířený počet pozemních přístupných herních aktivit.

Jaký typ lana se používá v horolezeckých konstrukcích?

KOMPAN používá speciální lano typu "Hercules" s pozinkovanými šestivláknovými ocelovými dráty. Každý pramen je pevně zabalen přízí PES, která se roztaví na každém jednotlivém prameni. Lana jsou vysoce odolná proti opotřebení a vandalismu, a mohou být v případě potřeby na místě vyměněna.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.