Další informace

Vaše představivost proměněna v herní sochu

Nápad

Nápad

Společně najdeme perfektní koncept pro váš nápad. Škola může chtít sovu jako symbol moudrosti.
Náčrt

Náčrt

Po prostudování dohodnutého konceptu ho načrtneme, abychom ověřili nápady a vytvořili konečný design.
Herní hodnota

Herní hodnota

Když je návrh hotový, naplníme ho všemi našimi nejlepšími herními prvky. Nakonec naši inženýři zajistí bezpečnost sochy pro děti.

Herní socha

Nainstalujeme vaší herní sochu a ujistíme se, že je připravená na zábavu dětí po mnoho dalších let.

Tvorové

Řev ... S dinosaurem vkročte do dobrodružství v džungli, prozkoumejte svět pod hladinou oceánu s velrybou nebo sesbírejte odvahu na temnou noc v lese se sovou. Tvorové jsou mistři v podněcování hry a představivosti. Určitě posílají děti na dobrodružnou herní cestu.

Tvorové
Nabité hrou

Nabité hrou

Strávili jsme půl století s inovováním a vylepšováním herních prvků, které přitahují a rozvíjejí dnešní děti a přimějí je hrát si dlouhé hodiny. Všechny vytvořené herní sochy Robinia budou nabité našimi nejlepšími herními  prvky, které zajistí, že herní socha bude zevnitř stejně zábavná, jako vypadá zvenčí.

Stroje

Auto, vlak, náklaďák nebo možná letadlo ... Nic nevyvolává fantazii a touhu dětí hrát si jako stroje. Pro starší děti jsou 'cool' a mimořádně přitažlivé, zatímco mladší děti je používají k prozkoumávání a porozumění světa kolem nich prostřednictvím tematických her, které se točí kolem známých předmětů, které poznávají ze svého života.

Stroje

Řemeslně vyrobené jako kvalitní nábytek

Herní sochy jsou vytvořeny specializovanými řemeslníky, kteří jsou mistři ve zpracování dřeva. Prostřednictvím jejich vášně a odbornosti, mají sochy konečnou úpravu jako ten nejkvalitnější kus nábytku. A proč? Protože jsme oddaní dobrému designu a dáváme dětem to nejlepší možné vybavení, na kterém si mohou hrát.

Speciální dominanty

Díky jedinečnému výrazu designu vám herní sochy Robinia umožní vytvořit značku, která hravě a obratně vypráví váš příběh. Design zaměřený na příběh spojuje lidi a celé komunity, takže se herní sochy stávají radostnou a oblíbenou dominantou pro všechny.

Nejodolnější přírodní materiál

Akátové dřevo je jedním z nejodolnějších dostupných dřev. Odolá těžkému používání a může dokonce projít nejtěžším možným testem - testem přírody - být venku za všech podmínek. Toto představované dětské hřiště Robinia bude stát bez poskvrny po zaplavení v zimním období i během suchého léta.

Akátové dřevo je ekologické

Akátové dřevo je ekologické

Akát přeměňuje oxid uhličitý na kyslík a pumpuje dusík zpět do země, čímž pomáhá plodinám kolem něj. Jako stavební materiál má díky vysoké úrovni přírodních konzervačních látek dlouhou životnost.

Naše dodávky akátového dřeva pocházejí z plantáží v Evropě a z přírodních lesů, které jsou spravovány pod odpovědným a udržitelným lesním hospodářstvím. Můžeme také  dodat akátové dřevo s certifikací FSC®. Pigment, který používáme pro různé zabarvení, je na bázi vody a je schválen všemi testy třetími stranami (REACH, CPSIA a EN71-3) týkajících se nežádoucích látek.