Přírodní hra


Přírodní materiály zapadají do přírodního prostředí a přispívají k příběhu udržitelných řešení. V rámci řady Přírodní hra můžete vytvořit kompletní hřiště založené na vybavení ze dřeva. Společnost KOMPAN nabízí celou řadu herního vybavení, včetně herních věží, hracích domečků, překážkových drah, kolotočů, pružinových houpaček, lezeckých struktur, tematických herních struktur, herních prvků pro hru s písem a vodou, houpaček, tematických herních struktur, laviček a markýz.

Proč zvolit přírodní herní prvky?

Výběrem dřevěných produktů na dětská hřiště od společnosti KOMPAN nebudete ohrožovat hodnotu hry. Všechny produkty jsou plné herních aktivit vyvinutých v posledních 50 letech. To zajišťuje produkty, které rozvíjejí dětské tělo, mysl a přátelství. Výrobky v řadě Přírodní hra jsou vyrobeny převážně z akátového dřeva, které je vysoce odolné a schopné odolat zkoušce počasí a používání. Pochází z plantáží pod odpovědným a udržitelným obhospodařováním lesů. Všechny dřevěné výrobky mohou být dodány s certifikací FSC.

Všechny produkty


Přírodní hřiště společnosti KOMPAN nabízejí celou řadu přírodních konstrukcí Multiplay, domečků, houpaček a dalších. Dřevěné vybavení dětských hřišť vytváří přirozené herní prostředí a vybízí děti k interakci s přírodními materiály a strukturami.

Naše přírodní hřiště mohou využívat batolata, předškolní děti, děti školního věku i teenageři a nadšenci outdoorového fitness všech generací. Společnost KOMPAN povznáší přírodní dětská hřiště na novou úroveň hravého vývoje.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section